Android OSChybová hláška pri aktualizácií na ICS - Xperia Neo

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
xorpi
Nové Androidě
Reputace: 0

Chybová hláška pri aktualizácií na ICS - Xperia Neo

Příspěvek od xorpi » pát 08. čer 2012 6:56:39

Dobrý deň prajem

Konečne mi dorazila aktualizácia Android 4 ICS (4.1.B.0.431) na môj Sony Ericsson Xperia Neo (Orange Sk). Čo však, mám vážny problém s jej aktualizáciou. Aktualiazujem z továrenských nastavení Androidu 2.3.4 verzia jadra: 2.6.32.9, číslo zostavy: 4.0.2.A.062. Objavuje sa mi chybová hláška V Sony PC Companion pri poly 2. Přípravit:

Chyba instalace - Nelze naistalovat nebo spustit komponenty aktualizace softwaru telefonu.

Skúšal som to viacej krát. Taktiež som dal obnoviť Neo do továrenských nastavení s kompletnou stratou dát, ako sa odporúča pre čistú aktualizáciu na ICS. Nefunguje. Taktiež v nástroji Sony Bridge for Mac mi celý proces stuhne pri Initializing Update Engine. Skúšal som opätovné vypnutia, zapnutia mojej Xperie Neo, reštart zariadení či už MacMini alebo netbooku s Windows8 alebo taktiež internetového pripojenia a wifi. Volal som taktiež do expert podpory môjho operátora Orange SK (Linka 14905), kde mi povedali, že som zatiaľ úplne prvý s týmto problémom. Na inom fóre som už našiel, že môže byť problém s pripojením. Mám Orange Doma - Orange FiberNET - optické pripojenie a potom to mám klasicky dané cez Apple Airport Express wifi. Na express linke mi povedal pán, že to mám skúsiť ešte cez Sony Update Service, ktorý mi však na Windows8 vypisuje chybovú hlášku:

"An erorr has occurred. See the log file - a adresa logu"

A tento nástroj pre Sony Update Service pre Mac nie je.

Teda otázka, čo mám robiť? Mám svoj Sony Ericsson Xperia Neo už v továrenských nastaveniach, teda premazané všetky nastavenia a SD karta a chcem prejsť na ICS, kedy si všetko na čisto opäť nastavím už na Androide 4. Čo mám teda robiť? Nejaké nápady, možnosti, rady? Som zúfalý

Ďakujem a želám pekný deň, Martin

henci17
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SK17i Xperia mini pro

Re: Chybová hláška pri aktualizácií na ICS - Xperia Neo

Příspěvek od henci17 » sob 09. čer 2012 11:57:37

Mám rovnaký problem z Xperia Mini Pro.Telefon mám v továrenskych nastaveniach.
Skušal som na XPčku, aj na Win 7 a tiež mi to vždy zlihá a vypíše chybovú hlášku

Chyba instalace - Nelze naistalovat nebo spustit komponenty aktualizace softwaru telefonu .

MATO204
Nové Androidě

Re: Chybová hláška pri aktualizácií na ICS - Xperia Neo

Příspěvek od MATO204 » úte 12. čer 2012 16:16:02

Ja mám ten istý problém ma Xperia mini Pro mobil kupovaný cez net.........

Odpovědět

Zpět na „Android OS“