Android OSNelze instalovat na SD kartu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Karol
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy I5510

Nelze instalovat na SD kartu

Příspěvek od Karol » úte 12. čer 2012 17:14:37

Ahoj, snažím se na to přijít už delší dobu. Když stahuju z Marketu vždy se mi to uloží jen do mobilu, ale někdy se mi to do mobilu nevleze, protože je tam málo místa. Na SD kartu se mi to taky dříve ukládalo, ale teď vůbec nevím proč to nejde. Pořád přepínám nastavení mobilu a Marketu, ale nemůžu najít problém, nebo kde se to nastavuje. Nevíte, aby mi to šlo zase stahovat na SD kartu? Předem díky ;) .
Naposledy upravil(a) ramon.dexter dne úte 12. čer 2012 17:36:34, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Z Marketu instaluješ...

mArtinko5MB
Moderátor
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Meizu m1 note
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus
Rom: Flyme
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze stahovat na SD kartu

Příspěvek od mArtinko5MB » úte 12. čer 2012 17:23:20

z marketu sa inštaluje (nie sťahuje) vždy všetko do mobilu ...

Iné to je v prípade, ak máš na sd karte vytvorenú ext2 partíciua a ROM(laicky povedané: upravený android OS) s podporou takejto funkcie. Inak sa z marketu priamo do mobilu inštalovať nedá. Čo sa týka ext2 partície, vytvára sa formátovaním sd karty špecifickými programami a špecifickým súborovým systémom ext za účelom zvýšenia internej pamäte mobilného zariadenia. Klasiská sd karta, ktorú máš v mobile formátovaná súborovým systémom FAT32. Túto funkciu môžeš používať iba s upravenými typmi ROM a pokiaľ sa nepletiem, potrebuješ na to aj ROOT prístup od OS. Čo je to ten ROOT si už nájdi sám ;)
Nováčikovia, používajte GOOGLE a Obrázek, pred vytvorením vlákna!

Na súkromné správy typu "Pomoc, pomôž, poraď" v zásade neodpovedám. Na to tu je fórum!

Odpovědět

Zpět na „Android OS“