Android OSZasekávání telefonu, displej neraguje

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
antuch
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z

Zasekávání telefonu, displej neraguje

Příspěvek od antuch » ned 17. čer 2012 20:15:47

Dobrý den,

poslední týden mi začal z ničeho nic zamrzat telefon HTC Desire Z, Android 2.3.3. Projevuje se to tak, že mi např. někdo volá a mě se nepodaří hovor přijmout, jakmile ale vysunu HW klávesnici, tak přes Enter hovor příjmu. Dále nemohu kliknout na menu ani žádnou jinou aplikaci. Pomůže uzamknutí telefonu a znovu odemknutí. Občas mi i sama SW klávesnice začne psát co chce. Odinstaloval jsem několik nepotřebných aplikací a her, což trochu pomohlo, ale celou situaci nevyřešila.

Prosím o radu, jak dále postupovat, popř., co bych měl dodat za informace pro analýzu problému.

Děkuji.
Roman

-Pavel-
Kyborg
Reputace: 66
Typ mobilu / ROM: Galaxy S21 5G

Re: Zasekávání telefonu, displej neraguje

Příspěvek od -Pavel- » ned 17. čer 2012 20:26:37

V tomto případě bych popřemýšlel o obnově do továrního nastavení. Vypadá to, že už nemůže telefon ani dýchat. Provedl bych nějaké ty nutné zálohy a prubnul Hard reset - tovární nastavení. Přijdeš o vše v telefonu, na kartě vše zůstane. Telefon bude holý, jako když jsi ho právě vybalil z krabice. :smile:
Samsung Galaxy S21 5G 128GB - Spigen Liquid Air Black
Intel® Core™ i5-8300H 4GHz / Kingston 32GB DDR4 / NVIDIA® GeForce® GTX 1050 4GB / ADATA SSD 512GB / Seagate HDD 2TB - 1TB
24.5" Acer Predator XB253QGP / Acer Predator Cestus 350

Autor tohoto vlákna
antuch
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z

Re: Zasekávání telefonu, displej neraguje

Příspěvek od antuch » ned 17. čer 2012 20:35:48

Tak toho jsem se právě obával. Trochu mi to nastavování dalo zabrat :-D ale vypadá to, že je tohle asi jediná volba. Každopádně díky za radu. Vyzkouším a případně se ozvu.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“