Android OSOdstranění účtu - jak

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Odstranění účtu - jak

Příspěvek od policak »

Aha. Zkusím psát pomaleji. Může to souviset s chybou, která se poprvé objevila v aktualizaci v roce 2013. Mohla se objevit i letos v únoru. A tak, jako tehdy, se mohla projevit jen u některých uživatelů. Ten článek jen ukazoval, které místo v nastavení zkontrolovat, když jsou určité potíže a tento uživatel měl dost podobné. Proto možná mohlo být příčinou ono nastavení. Bez ohledu na to, co je změnilo. Už je to jasnější? Šlo o postup.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Odstranění účtu - jak

Příspěvek od Gaston99 »

Klidně můžeš psát rychle... O jaký postup? Když pominu to, že je ten článek čtyři a půl roku starý, tak v něm není ani zmínka o nemožnosti odstranění Google účtu z telefonu. Jako možné chyby píšou tohle:

"V případě, že aktualizací Služeb Google Play dojde k deaktivaci Správce zařízení Android, nebudou fungovat tyto funkce:

Nebude možné vzdáleně vymazat všechna data. Nejde změnit heslo pro odemknutí displeje. Není možné na dálku zamknout displej.

Zjišťování polohy zařízení a vzdálené prozvonění by mělo fungovat i s deaktivovaným Správcem."




Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Odstranění účtu - jak

Příspěvek od policak »

Máš pravdu, nemohlo mu to pomoct. Nemělo ani cenu to zkusit. Mnohem víc pomohlo to, co sem už dva dny píšeš ty. Spokojený? :facepalm:
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
JohnyWalter
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 31. srp 2018 8:45:35
Typ mobilu / ROM: iphone 7

Re: Odstranění účtu - jak

Příspěvek od JohnyWalter »

https://support.google.com/nexus/answer/7664951?hl=en
Prostě tady.
Já jsem přemýšlel, ale toto řešení funguje jako vždy :DD
John
Odpovědět

Zpět na „Android OS“