Android OSHTC Incredible S - upgrade na android 4.0.4

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
CombatDelta
Nové Androidě
Reputace: 0

HTC Incredible S - upgrade na android 4.0.4

Příspěvek od CombatDelta » úte 31. črc 2012 8:53:04

Ahoj chlapi,
snažil jsem se tu vypátrat jestli někdo nebude popisovat problém s updatem na tento android, ale bohužel jsem nic nenašel. Buď to jsem slepý a nebo už neumim hledat, proto se tedy předem omlouvám.

Teď k tomu problému. Před tímto updatem jsem měl myslim verzi 2.3.5 a už na ní mi blbla klávesnice a to že si klidne udelala tečku, která tam neměla být, mizel text který jsem napsal, ale vše se vždy srovnalo když jsem schoval klavesnici a začal psát znova.
S předpokladem, že na nové verzi androidu se vše zlepší jsem byl tak trošku na omilu. Tyhle problémy sice už nejsou, ale mám jiný a to, že klávesnice někdy nezareaguje, takže neuděla mezeru nenapiše nějaký písmenko atd... To samé se děje na netu, který se i zpomalil. Myslim že to je asi tak jediný nedostatek, který jsem zpozoroval, ale nevím co s tím. Do továrního nastavení už jsem mobil uváděl, ale to nepomohlo. Pokud tedy budete mít nějaký nápady co s tím budu velice rád.
Předem Vám děkuji za cenné rady.

radarcz1
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: n80

Re: HTC Incredible S - upgrade na android 4.0.4

Příspěvek od radarcz1 » úte 31. črc 2012 14:29:50

Reklamace :-(

Autor tohoto vlákna
CombatDelta
Nové Androidě

Příspěvek od CombatDelta » stř 01. srp 2012 6:19:51

Nic jinýho s tim nejde dělat? Nemůžou třeba říct že je to softwarem, který jsem tam naistaloval a že se na to díky tomu nevztahuje záruka ?

radarcz1
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: n80

Příspěvek od radarcz1 » stř 01. srp 2012 14:47:02

CombatDelta píše:Nic jinýho s tim nejde dělat? Nemůžou třeba říct že je to softwarem, který jsem tam naistaloval a že se na to díky tomu nevztahuje záruka ?
Jestli jsi udělal tovární reset tak už ti nepomůže nic.
Jediné co mě napadá je,že když po továrním resetu zadáš přihlášení do Obchod Android začnou se automaticky stahovat všechny věci co jsi měl uložené.Tady vidím jednu možnou vadu,že jsi stáhne aplikaci která ti to v zápětí může udělat.
Udělej tovární nastavení a poté si neaktivuj! Android Market a používej telefon třeba jeden den a uvidíš jestli to šlape nebo ne.
Jestli bude chyby pořád Reklamaci se nevyhneš :-(

Autor tohoto vlákna
CombatDelta
Nové Androidě

Příspěvek od CombatDelta » pát 03. srp 2012 6:17:51

No tak to mě spíš čeká ta reklamace. Když jsem si to aktualizoval chyba tam byla pořád. Když jsem si tu četl o jiný problémech na jiných telefonech. Většina lidí doporučovala reset do továrního nastavení i to nepomohlo.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“