Android OSneustálé zamrzání telefonu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
MichelinkaB
Stálý androiďák
Reputace: 0

neustálé zamrzání telefonu

Příspěvek od MichelinkaB » pát 03. srp 2012 14:40:54

Zdravím,

před pár dny se mi z ničehonic začal sekat telefon načež jsem si řekla, že nejlepší bude udělat wipe a tím bych mohla tento problém vyřešit, nicméně to nepomohlo. Takže problém je následující: telefon reaguje velmi pomalu a vždy se zasekne tak, že ať klikám na obrazovku kamkoli a jakkoli, telefon vůbec nereaguje, ani na hardwarová tlačítka. Když se po nějaké době odsekne, musím na něj velmi pomalu, po každém kliknutí tak dvě vteřiny počkat než znovu kliknu, jinak se znovu zasekne a jakmile se pokusím srolovat notifikační lištu dolů, zblázní se a začne přeblikávat z upozornění na notifikační liště na plochu a kolikrát i začne zběsile jezdit z jedné plochy na druhou. Žádná aplikace to pravděpodobně dělat nemůže, jelikož je tam čistý systém po provedeném wipe. Nevím tedy zda je to hardwarová či softwarová chyba ani co víc s tím udělat, tak prosím o radu jak zachránit můj telefon.

Autor tohoto vlákna
MichelinkaB
Stálý androiďák

Re: neustálé zamrzání telefonu

Příspěvek od MichelinkaB » pon 06. srp 2012 8:39:50

nikdo nic? Ani jeden nápad čím by to mohlo být nebo co zkusit aby se přestal sekat? Nikomu se nic podobného nestalo?
Ten telefon se prakticky nedá používat :(

sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinco » pon 06. srp 2012 9:36:50

Pokud se i po wipe divne chova, tak dalsi cinnost vidim na servis. Probehl opravdu wipe? Telefon je cisty, bez aplikaci, nastaveni a tak. Zkusit udelat jeste jeden wipe, bez pametove karty. A po wipe, bez pametove karty, a najeti founu chvilku pockat. Zadny kvalt. Nekde jsem cetl ze po nastaveni google uctu je dobre vypnout a zapnout foun. Ale vypnout , ne jen nejak uspat. Pokud to nezabere tak s nim do servisu.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Autor tohoto vlákna
MichelinkaB
Stálý androiďák

Příspěvek od MichelinkaB » stř 08. srp 2012 9:12:49

ano, wipe jsem dělala dvakrát, jednou pomocí menu "obnovení továrních dat" a pak jsem to zkusila ještě i pomocí tlačítek, bez pam. karty a pořád to stejné. Nejspíš bude tedy chyba v hardwaru, zdá se někde v horní části displeje.

Už jsem si pořídila nový telefon, takže zkusím zajít do servisu kolik by stála oprava a pak případně prodat. Ale myslím, že se rozbil jen chvilku po skončení záruky, jako by to měli naprogramované.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“