Android OSPříchozí hovory UNKNOWN

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
varanisko
Nové Androidě
Reputace: 0

Příchozí hovory UNKNOWN

Příspěvek od varanisko » čtv 21. led 2010 14:26:26

Dobrý den, mám G1 už víc než rok. Je tam firmware 1.6. Muj operator je vodafone, system je celý v angličtině.
Od předvčerejška(do té doby nebyly problémy) jsou všechny mé příchozí hovory označeny jako unknown, i když jsou volajícími subjekty v kontaktech již uložené. Zapnutí/vypnutí nepomáhá. Má někdo z Vás tušení jak z této situace ven, je velmi nepříjemné zvedat telefon a nevědět kdo volá. Nepočítám factory reset, který by pravděpodobně pomohl.

kaldax
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Re: Příchozí hovory UNKNOWN

Příspěvek od kaldax » čtv 21. led 2010 16:41:56

Dobry den,
mohlo by jit o problem, ktery se resi v tomto threadu: http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=2949.
Nepamatujete si, zda Vam pred tim, nez to zaclo blbnout, nevyskocilo varovani o nedostatku mista na disku?

Autor tohoto vlákna
varanisko
Nové Androidě

Příspěvek od varanisko » čtv 21. led 2010 18:28:43

Bohužel metody obsažené v tomto threadu jsem již vyzkoušl všechny bez uspechu. Jedinou šanci bych dal USB debugu ale nepovedlo se mi navázat spojení. NOvě jsem provedl fctry reset. a to bez uspechu. Jediným uspechem je, že G1 počeštěla. Varování o nedostatku prostoru jsem nezaznamenal, pred resetem bylo zhruba 7 MB místa na mobilu(ne karte)... Prosím o radu

delarock
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od delarock » pát 22. led 2010 8:11:34

A je istota ze je chyba v telefone? nemohla nastat u operatora? trebalo by mozno skusit zavolat do vodafonu a overit si tu sluzbu popripade deaktivovat a znova aktivovat clip
Android: M.Milestone - Nexus One - Galaxy S - Desire HD - Galaxy s II - Galaxy Nexus Palm Pre, Xperia X1, motorola V3, motorola V8, Iphone 2g, iphone 3G, iphone 4,

michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od michpo » pát 22. led 2010 10:48:08

Nemohl mit ten kdo ti volal zakazane zobrazovani cisla? Nebo jsi to zkousel napr. od nekoho z rodiny, u koho vis ze zakazane zobrazeni cisla nema?
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Odpovědět

Zpět na „Android OS“