Android OSnefunguje mi kamera na mojom HTC

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
7davo
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire C

nefunguje mi kamera na mojom HTC

Příspěvek od 7davo » stř 03. říj 2012 21:30:06

asi pred tyzdnom mi prestala na mobile fungovat kamera, fotak..ked ju zapnem tak sa mi spusti cierna obrazovka a po par sekundach sa vypne..pytal som s ana to v HTC.com a povedali mi aby som spravil toto: >>>>menu>nastaveni>aplikace>sprava aplikaci>vsechny aplikace> vyberte HTC Sense(obe)>vynutit ukonceni > vymazat mezi-pamet>vymazat data> > hned pote opakujte pro aplikaci KAMERA...no problem je v tom ze ja medzi aplikaciami aplikaciu KAMERA nemam..da sa niekde stiahnut? alebo vedel by mi ju niekto teoreticky poslat(skopirovat a poslat)?

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: nefunguje mi kamera na mojom HTC

Příspěvek od ludekbrno » stř 03. říj 2012 21:45:01

Možná to není aplikace kamera, ale fotoaparát ;-) Každopádně tam něco takového být musí, jinak by kamera nešla ani zapnout. Ale osobně jsem přesvědčen, že to bude spíš hardwarová závada modulu kamery a reklamace tě nemine.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
7davo
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire C

Příspěvek od 7davo » stř 03. říj 2012 21:49:08

ja tam nemam ziadnu aplikaciu typu kamera, fotoaparat ani nic podobne

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » stř 03. říj 2012 22:08:06

Něco tam být musí, jinak by se neměla v čem kamera spouštět a neviděl bys ani tu černou obrazovku. A pozor, když to hledáš v tom správci aplikací, abys nebyl přepnutý na "stažené aplikace". Musíš být přepnutý na "všechny". Jak už jsem ale psal, podle mě to bude vada modulu kamery. Oveříš to snadno, stáhni si z marketu libovolnou aplikaci využívající kameru a jestli nebude taky fungovat, je to jasné.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

LivArt
Terminátor
Reputace: 279
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » stř 03. říj 2012 22:09:09

Udělej tovární nastavení -> když foťák nezačne fungovat, tak reklamace. Tady není moc co řešit.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“