Android OSBenchmark ukazuje vždy jiné hodnoty

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Ti2sto
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus

Benchmark ukazuje vždy jiné hodnoty

Příspěvek od Ti2sto » úte 16. říj 2012 19:56:21

Zdravím vás,
chtěl bych se vás zeptat, jestli ovlivňují nějaké faktory výsledek skóre u benchmarku a popřípadě jaké to sou. Ovlivní celkové skóre například počet aplikací, které mám v Multitaskingu? Jinak si nedovedu vysvětlit, proč sem měl jednou nižší skóre a po restartování telefonu skóre vyšší.

Vlastním Galaxy Nexus a obě naměřené hodnoty byly v konečném výsledku pod zařízením Galaxy Nexus, čili si to mám vysvětlit tak, že můj Nexus není tak výkonný jako ostatní? Nexuse sem kupoval u Vodafone spolu s tarifem ....... je možné, že by operátoři takto podváděli ?

Jednou mi to ukazuje aktuální frekvenci jádra 700MHz, jednou 920 (tuto hodnotu sem viděl ve videích na youtube) a jednou mi to vyplivlo 1200MHz, tzn. maximální hodnotu. Ať to ale ukže cokoliv, pořád je moje zařízení o nějakých 100 bodů za Galaxy Nexusem, což by měla být kravina když ho vlastním.

Díky za postřehy.

Měřeno Quadrant Standard Edition a systém mám ve verzi 4.1.2.

Polsonside
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII
Rom: OMEGA v19.2 JB 4.1.2

Re: Benchmark ukazuje vždy jiné hodnoty

Příspěvek od Polsonside » ned 21. říj 2012 6:58:36

Stejná kravina jako na PC, tam se taky výsledky rozcházejí. Myslím, že to ovlivnuje spousta faktorů a porovnávat výsledek nemá žádný smysl. Mě osobně taky na S2 ukázal nižší hodnotu než výsledky ostatních a stejné verze systému.
Důležité snad je, že funguje stejně jako ty ostatní.
[ROM] OMEGA v19.2 Jelly Bean 4.1.2 [XWLS8]

Odpovědět

Zpět na „Android OS“