Android OSJak přiřadit kontaktu implicitně aplikaci na sms

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
velkejhrac
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: WILDFIRE

Jak přiřadit kontaktu implicitně aplikaci na sms

Příspěvek od velkejhrac » čtv 01. lis 2012 10:04:17

Zdravím, nepodařilo se mi najít nikde odpověď na můj problém - dříve mi telefon fungoval následovně - při psaní čísla se vyhledával kontakt...nebo jsem měl kontakt i vyhozený na ploše......po jeho zmáčkuní se objevila jako jedna z možností napsat zprávu - po zvolení tého možnosti se mi vždy nabídly dvě možnosti - zda použít kmenovou amplikaci androidu, nebo mnou nainstalovanou aplikaci Go SMS. Ted mi vžak tato druhá možnost zmizela a nenašel jsem způsob jak tuto možnost obnovit - po zvolení že chci napsat zprávu sms mi to rovnou skočí do kmenové aplikace. Rád bych měl opět možnost volby, nebo ještě lépe - implicitně si zvolit která aplikace se má otevřít.

Díky PK

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Jak přiřadit kontaktu implicitně aplikaci na sms

Příspěvek od ludekbrno » čtv 01. lis 2012 10:18:43

Vlez do nastavení - správce aplikací - tam si najdi základní SMS aplikaci. Tu si rozklikni a najdi tam tlačítko "vymazat výchozí nastavení". To použij a při dalším použití se ti objeví volba aplikace a můžeš tam i zaškrtnout zapamatování volby.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
velkejhrac
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: WILDFIRE

Re: Jak přiřadit kontaktu implicitně aplikaci na sms

Příspěvek od velkejhrac » čtv 01. lis 2012 10:51:13

to je ono, díky

Odpovědět

Zpět na „Android OS“