Android OSSkryte subory?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mentox
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Iphone 4 16gb black
Tablet: Asus Nexus 7 16gb

Skryte subory?

Příspěvek od mentox » ned 04. lis 2012 12:44:21

Zdravim,
Vcera som stiahol cez aplikaciu Bittorent na mojom nexuse 7 asi 1500 knih (3.6 gb) avšak nemozem ich teraz nikde najst. V bittorente mi ich ukazuje ale inak ak ich chcem najst tak ich nenajdem ..doteraz sa mi vsetky subory ukladali na sdcard/ ...neviem ci je to tym poctom 1500 ze to nezobrazuje alebo cim...skusal som to pozerat cez total commander . astro file manager, cez PC..nic...
Zatial ma napada jedine reset to factory settings lebo nechcem aby mi tam tych 4gb špatilo :) ale kedze nechcem prist o vsetky data tak vas prosim o radu ..neviete co stym ? Vdaka.. ;)

// este som zabudol dodat ze nemam root access

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Skryte subory?

Příspěvek od ludekbrno » ned 04. lis 2012 13:24:10

Je více než jisté, že když si pořádně projdeš nastavení aplikace, tak v ní najdeš volbu, kam se stažený obsah ukládá. A nepochybuju o tom, že je to na uživatelsky přístupné SD kartě (interní či externí). A nebyl by snad takový problém použít nějakou aplikaci, která ti vypíše složky v pořadí podle toho, kolik dat obsahují. Namátkou třeba Circle File. Tak to zkus a určitě to najdeš ;)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
mentox
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Iphone 4 16gb black
Tablet: Asus Nexus 7 16gb

Příspěvek od mentox » ned 04. lis 2012 13:34:13

no v nastaveniach som to nenasiel ale ked si pozriem aplikaciu tak jej data maju 4gb takze ju asi vymazem a to mi to vymaze :).. vdaka za rady

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » ned 04. lis 2012 15:17:39

Tak to už je jasné, kam ta aplikace schovala :-) Ale stejně tam musí být možnost ty data dostat ven.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“