Android OSProsím pomoc nabíha jen SE logo

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
HTCevo
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: 773941743

Prosím pomoc nabíha jen SE logo

Příspěvek od HTCevo » ned 04. lis 2012 20:29:27

Zdravím, dnes jsem zkoušel podle návodu zde na foru rootnout SE xperia mini pro SK17i a vše šlo v pořádku do posledního kroku a to odpojení telefonu, poté jen běhá dokola SE logo , zde na foru jsem našel týden starý stejný případ ale nějak se mi ho stejným způsobem nepovedlo zprovoznit , stáhl jsem flashtool a bohužel android kter¨ý jsem stáhnul s tím mi nejde , PC mi furt odpojuje telefon a flashtool píše :04/027/2012 20:27:07 - ERROR - Drivers need to be installed for connected device.
04/027/2012 20:27:07 - ERROR - You can find them in the drivers folder of Flashtool. stáhl jsem 2různé androidy a ani jeden se mi tam nepovedl dát a když flashtool instaluje tak pak mi napíše návod zapnutí telefonu pro xperia mini (na obrázku je uvedeno držet tlačítko z5 jenže já ho mám dotykové u SK17i :-) ) díky moc za rady, pokud už budete psát moc prosím o velice zjednodušený návod , nejlépe jen s odkazy jsem úplný analfabet na tohle ani nevim proč sem se do rootu pouštěl:-)))) díky moc pěkný večer zatím :roll:

LivArt
Terminátor
Reputace: 279
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Tablet: SGTab4

Re: Prosím pomoc nabíha jen SE logo

Příspěvek od LivArt » ned 04. lis 2012 21:47:39

Dyť je to tam napsaný, že nemáš ovladače...
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Wanna debunk?
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“