Android OSMizí přílohy v aplikaci E-mail

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jenda^^
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus S
Rom: SlimKat

Mizí přílohy v aplikaci E-mail

Příspěvek od jenda^^ » pon 05. lis 2012 7:43:14

Používám vestavěnou aplikaci E-mail v Nexu S, Android 4.1.2, a chtěl bych poprosit, jestli by někdo nemohl mrknout, klidně i se starším Androidem, jestli se mu ta aplikace chová ohledně příloh stejně jako mně. Totiž že mi v té aplikaci mizí přílohy.

Jak na to:
1) Pošlu si na e-mailem zprávu s několika obrázky v příloze.
2) Zprávu otevřu programu E-mail a přepnu na záložku přílohy
3) Dám u nějakého obrázku Načíst
4) Vrátím se zpátky do seznamu mailů a znovu otevřu tu samou zprávu a přepnu na záložku přílohy. Obrázek, který jsem před chvilkou načetl tam není.
5) Od bodu 3 opakovat, dokud ze zprávy nezmizí všechny přílohy. V seznamu mailů je ale pořád vidět ikonka sponky, že tam příloha je.

Docela mi to vadí. Když se pak k těm přílohám chci z mobilu dostat, nepřišel jsem na jiný způsob, než smazání a nové přidání účtu, aby si to ty maily natáhlo znova. Ukončení aplikace E-mail nestačí.
Účet mám přes IMAP, chtěl jsem zkusit i POP3, ale pak se to snažilo stáhnout najednou všech 10 000 mailů, které v e-mailu mám, takže jsem se na to vykašlal.

Nexus S (SlimKat - 4.4.2) ← HTC Touch Pro2 ← HTC Kaiser ← HTC Vox ← Siemens M75 ← Siemens C65 ← Siemens MT50 ... a na všech jsem patchoval nebo nahrával alternativní firmwary :-)
+ Huawei G300, který servisuji přítelkyni

devercz
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus S 4.1.2

Re: Mizí přílohy v aplikaci E-mail

Příspěvek od devercz » úte 13. lis 2012 20:59:28

Ahoj,

Mám taky Nexuse, s tím,že já v aplikaci E-mail sice vidím,že mail má přílohu , ale když zprávu otevřu není tam .

Odpovědět

Zpět na „Android OS“