Android OSMaxell c7 problém s pamětí

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
witaHavr
Nové Androidě
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3

Maxell c7 problém s pamětí

Příspěvek od witaHavr » pát 30. lis 2012 21:56:54

:help: Dobrý den. Před týdnem jsem zakoupil tablet v Tescu Maxell Maxtab c7 Android 4.0.3.
Dnes jsem se poprvé začal s nim zaobírat. A hned se vyskytl problém :-(

Po zapojení tabletu do PC přes USB kabel se chtěl v PC formatovat,,to jsem taky udělal nebyla jiná možnost,,

Po vložení SD Karty mi zmizela zakladní pamět v tabletu a tablet mi píše že SD pamět je požkozená.
Zkoušel jsem tablet vypnout a zapnout,formatovat kartu jak v PC tak i v tabletu,obnovení tovarních dat ale přesto nic :-( Zakladní 4gb pamět se nezobrazuje ani v tabletu ani v PC. Pam. Karta SD v tabletu píše chybu ale v PC se zobrazuje.

Nevíte prosím vás někdo neco o tomto problému? Prosím pomoc. Za každou dobrou radu budu rád. :help:

Samsung Galaxy S3 (4.4.2 Blekota S5 lite ROM v10 | TWRP | [CF-Auto-Root]

Autor tohoto vlákna
witaHavr
Nové Androidě
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3

Re: Maxell c7 problém s pamětí

Příspěvek od witaHavr » ned 02. pro 2012 10:10:25

Opravdu nikdo neporadí? :-(
Samsung Galaxy S3 (4.4.2 Blekota S5 lite ROM v10 | TWRP | [CF-Auto-Root]

armagedon74
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S3

Re: Maxell c7 problém s pamětí

Příspěvek od armagedon74 » ned 24. úno 2013 18:07:57

witaHavr píše:Opravdu nikdo neporadí? :-(
Téma je síce staršia, ale ak by mal niekto problém z načítaním karty, tak stačí urobiť toto. Vybrať micro sd kartu z tabletu, stlačiť tlačítko power a podržať ho cca 15 sekúnd, kým sa tablet neresetuje (Ignorovať potvrdenie,či sa má tablet vypnúť), znovu zapnúť tablet a vložiť micro sd, ktorá ak nieje inak poškodená, tak by sa mala načítať.

Problém však jeden s týmto istým tabletom mám aj ja a neviem si s ním rady. SD karta mi ide v pohode, ale Keď chcem spustiť galériu, tak mi vypíše ( No Storage, No external storage available) pritom karta ide, lebo čo mám na nej uloženú hudbu, tak tú mi načíta a prehrá v pohode. Ten istý problém mám aj pri fotoaparáte, kde mi vypíše (Pred použitím fotoaparátu vložte kartu SD). Čiže všetko mi z tej karty ide v pohode okrem galérie a pri použití fotoaparátu.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“