Android OSAktualizace, přeinstalace FW Medion Life P4310

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Martin.82
Nové Androidě
Reputace: 0

Aktualizace, přeinstalace FW Medion Life P4310

Příspěvek od Martin.82 » sob 29. pro 2012 21:04:18

Zdravím všechny. Mám telefon Medion Life P4310. Je to skoro přesná kopie HTC Desire X. Mám v něm Android 2.3.5 V poslední době mě telefon dost vypejká, při volání se ztmavý obrazovka a nemůžu na nic kliknout a tak. Zkoušel jsem dost funkcí v nastavení,ale nic nepomohlo. I tovární nastavení několikrát proběhlo. Proto bych se chtěl zeptat, jestli někdo nevíte jak aktualizovat systém androida na novější, nebo nějak přeinstalovat FW. Jestli někde není podrobnější návod, jak to udělat. třeba na i to HTC, protože jsou fakt úplně stejný a já už nevím coby. Dnes jsem to hledal asi půl dne a jsem nějak zmatený. Dííík.

Marek989
Droid
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G
Tablet: Sony Xperia Z2 Tablet WiFi
Rom: Android 5.0.2

Re: Aktualizace, přeinstalace FW Medion Life P4310

Příspěvek od Marek989 » ned 30. pro 2012 15:27:50

Tak na takovahle cinskyho zmetka fakt pochybuju. A ze to ma Hw dosti stejny jak Desire X? To uz fakt na 100% pochybuju. Copak ma procesor Snapdragon S4?
SmartFouny: Nokia 5230 -> ZTE Blade -> HTC HD2 -> HTC EVO 3D - > Motorola Moto G

Autor tohoto vlákna
Martin.82
Nové Androidě

Re: Aktualizace, přeinstalace FW Medion Life P4310

Příspěvek od Martin.82 » pon 31. pro 2012 17:10:13

Hele zas tak do toho nevidím. Myslel jsem hlavně vzhledově. Nechtěl jsem někoho urazit, nebo podobně. Jinak je vyroben pro německou mobilní síť Medion. Je dva roky starý a nevím, jestli má v sobě čínské součástky a jaký má procesor. Hlavně kromě jiného má označení MTC.... Je koupen v německu.
Telefon jsem zkoušel aktualizovat, ale prostě mě ten android pořád zlobí. Hlavně to ztmavování obrazovky. Kamarád má novější android a má už tam funkci vypnout ztmavování obr. při telefonování, ale já ne.

Proto mě napadlo nahrát tam něco novějšího, ale fakt nevím co a podle kterého návodu. Možná jsem jednu diskuzi o něčem podobném našel, jestli to je ono
http://www.android-hilfe.de/zte-skate-m ... -root.html

Odpovědět

Zpět na „Android OS“