Android OSjabra spárování přes BT + wifi nelze se připojit

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Larwicz
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire C

jabra spárování přes BT + wifi nelze se připojit

Příspěvek od Larwicz » sob 12. led 2013 16:03:32

Zdravím!!

tak dlouho jsem se nechtěl zbavit E66 až jsem ji utopil a přišel čas na androida :)

mám 2 problémy s kterými si nějak sám nedokážu poradit..... telefon HTC desire C, android 4.0 ICS s rozhraním Sense 4

1) Nejde se mi spárovat s Jabra clipprem (http://www.jabra.com/products/bluetooth ... ra_clipper) jede to přes BT a má to 3,5 jacka :) ale telefon prostě toto zařízení nenajde. clipper fungoval naprosto bezproblémově a je v podstatě uplně nový. zkoušeno s E66 i nokia 2960, ale HTC desire C i když oba přístroje leží vedle sebe tak mi stejně napíše "žádná zařízení v okolí". BT na telefonu normálně přijímá i odesílá (zkoušeno s nexus 7, desire Z, galaxy..)
vůbec netuším v čem to může být...... za jakoukoli radu budu velmi rád.

2) Nějakým záhadným způsobem mi funguje (nefunguje) wifi.
našel jsem zde na foru několik podobných situací ale bohužel jen podobných.... spustím wifi a ta se připojí, heslo zadané při minulé návštěvě si telefon pamatuje, sám si wifi najde a připojí se. A zde to začíná být divné. například doma, kde jsem musel telefon povolit na routru a ještě zadat heslo, mi to všechno fungovalo asi dva dny, od té doby když si doma zapnu wifi, nepřipojím se ani k obchodu, ani normálně na web aktualizace počasí na ploše přestane pracovat jen se napíše "žádné připojení zkuste znovu". V práci mám ten samý problém. změna je akorát v tom, že zde jsem si jenom zadal heslo (bez nějakého dalšího štelování) a opět to běželo asi den a poté "žádné připojení" (vlastně hned druhý den co jsem přišel do práce). a aby toho nebylo dost ve vinotéce kam si občas zajdu na vínko mi to běhá jedna báseň, od doby co jsem zadal heslo, to nemá sebemenší chybičku. když vypnu wifi tak mi přes 3G normálně jede všechno

obnovit tovární nastavení jsem ještě nezkoušel a vzhledem k tomu, že lidé kteří měli podobný problém to pomohlo přibližně z 20%, tak se mi to zatím zdá zbytečné a beru to jako jednu z posledních možností.
Za jakékoli rady budu velmi vděčný a jestli vyřešení mého problému pomůže v budoucnu alespon jednomu dalšímu uživateli tak to nebylo zbytečné :)

Díky Jirka

Odpovědět

Zpět na „Android OS“