Android OSHraní hry po domácí síti bez routeru

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Vaetas
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Hraní hry po domácí síti bez routeru

Příspěvek od Vaetas » ned 10. úno 2013 20:41:59

Dobrý den,
potřeboval bych pomoct. Chtěl bych s kamarádem hrát po síti hru. Prozatím třeba minecraft. Jenže u sebe namám zrovna router. Jde tedy nějak vytvořit síť LAN/virtuální wifi síť pro hraní hry bez internetu přímo na mobilu? Nebo pokuď by to nešlo, tak na notebooku? Mám Samsung Galaxy S3 (Android Jelly Bean) a kamarád Sony Xperia Mini (Verze OS nevím).
Děkuji moc.

Samšunt Galaxy SIII - Android 4.2.2

DangeMask
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei P8

Re: Hraní hry po domácí síti bez routeru

Příspěvek od DangeMask » pon 11. úno 2013 11:27:49

Tu hru chceš hrát na dvou počítačích nebo na dvou mobilech? Je pro ni potřeba připojení k internetu?

Na notebooku můžeš vytvořit wifi Ad-hoc síť, po které lze i sdílet internet... ale androidí mobily se k ní nepřipojí. Pokud chceš připojit mobil přes wifi k notebooku, najdi si v googlu "virtual wifi AP".

Nebo upřesni zadání :)
LG Optimus One > HTC HD2 > Samsung Galaxy S2 (přenecháno tchyni) > Prestigio 5454DUO (přenecháno přítelkyni) > Huawei P8

Autor tohoto vlákna
Vaetas
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaetas » pon 11. úno 2013 21:01:54

Chtěl bych propojit dva Androidy, abysme mohli hrát společně.Když dám připojit na server, tak to píše, že to hledá hru na místní síti wifi. Z toho jsem usoudil, že kdybych byl připojenej na stejné wifi jako on, tak můžeme hrát spolu. Jenže já momentálně u sebe nemám router, tak se ptám, jestli je ještě nějaká jiná možnost. Internet podle všeho není potřeba.
Samšunt Galaxy SIII - Android 4.2.2

DangeMask
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei P8

Příspěvek od DangeMask » úte 12. úno 2013 14:42:55

V tom případě ti stačí PC/notebook s wifi kartou a vytvoření wifi sítě s jeho pomocí. Jde to (ve win7 určitě) přes příkazový řádek nebo pohodlněji přes vhodný prográmek. Sám jsem jich zkoušel několik a každý má své výhody i nevýhody... vlastně jsem nikdy u žádného napevno nezůstal.
Zkus se rozhlédnout třeba tady http://alternativeto.net/software/virtual-access-point/ nebo si najít něco přes google
LG Optimus One > HTC HD2 > Samsung Galaxy S2 (přenecháno tchyni) > Prestigio 5454DUO (přenecháno přítelkyni) > Huawei P8

Odpovědět

Zpět na „Android OS“