Android OSRocketDial - problém

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jozinzbazin
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC One
Rom: Google Edition 4.30

RocketDial - problém

Příspěvek od jozinzbazin » stř 20. úno 2013 10:18:05

Dnešním dnem vstupuji do tohoto fóra poprvé a tímto zdravím všechny androiďáky. Předesílám, že nejsem úplný začátečník, jsem spíše běžný uživatel systému android a jako takový, se občas setkám s určitým problémem, ostatně jako všichni tady. Tato situace nastala i nyní a jelikož nejsem schopen to pořešit sám, obracím se na zdejší širokou komunitu s prosbou o pomoc.
Nainstalil jsem si, dle mého názoru, jeden z nejlepších dialerů - RocketDial. Má mnoho vychytávek, které mi naprosto vyhovují, ale má jednu nectnost a to, že nedokáže odstranit ikonku zmeškaného hovoru v notifikační liště. Strýček Google mi našel, že tuto nectnost lze odstranit pomocí Notigo. Moje srdce zaplesalo, ne však na dlouho, protože se mi nedaří tuto appku nainstalovat. Zkoušel jsem to flashnout jako ZIP - nic, vyjmul jsem ze zipu appku a nainstalil. Ukáže se v programech její ikonka, ale když na ni kliknu, řekne že nainstalovaná není. Tak jsem ji zkoušel přesunout do systému, ale taky to nejde :o . Tak nevím, kde dělám chybu. Zkouším to již dva večery a nic.
Proto prosím o radu někoho, kdo to již vyzkoušel s úspěchem a jede mu to. Díky předem.

Jožinzbažin (alias JZB)

Odpovědět

Zpět na „Android OS“