Android OSSystém začal samovolně padat, nepomáhá ani nouzový režim

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Warp10
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: 3Q q-pad RC9711B 3G

Systém začal samovolně padat, nepomáhá ani nouzový režim

Příspěvek od Warp10 » sob 23. úno 2013 0:22:39

Zdravím. Mám následující problém: Android 4.0.3 na mém tabletu 3Q q-pad RC9711B začal samovolně padat, tj. neměnil jsem žádné nastavení, neprováděl žádný update, poslední novou aplikaci jsem instaloval cca 48 hodin před začátkem problémů. Předtím to od zakoupení před Vánoci chodilo cca 2 měsíce bez problémů.
Spadnou skoro všechny spuštěné aplikace, někdy zamrzne celý systém, někdy se systém sám restartuje, vždy hned po 30 - 60s používání nepomáhá ani nouzový režim, tam to padá taky, dokonce aplikace nejdou ani odinstalovat, při pokusu o odinstalaci systém spadne také.

Je fakt, že sem to měl dost narvaný aplikacema, poslední dobou mi to hlásilo nedostatek místa v úložišti, čili jsem uvažoval, že problémy by mohly pramenit odtud, nicméně nějaké místo se mi podařilo uvolnit přesunem aplikací na SD kartu, nyní je v úložišti cca 60 MB z 500, ta hláška už zmizela, nicméně problémy přetrvávají. Navíc teď už nejdou ani ty aplikace přesouvat, pokud bych chtěl uvolnit ještě další místo.

Tušíte někdo odkud by ty problémy mohly pramenit? Pokud se nejedná přímo o problém s hardwarem (v takovém případě by to asi bylo na reklamaci), dá se v takové situaci ještě něco dělat kromě obnovení továrního nastavení?

Díky

LivArt
Terminátor
Reputace: 279
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Tablet: SGTab4

Re: Systém začal samovolně padat, nepomáhá ani nouzový režim

Příspěvek od LivArt » sob 23. úno 2013 0:39:58

Udělej tovární nastavení.

Autor tohoto vlákna
Warp10
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: 3Q q-pad RC9711B 3G

Re: Systém začal samovolně padat, nepomáhá ani nouzový režim

Příspěvek od Warp10 » sob 23. úno 2013 10:05:30

Ok, bál sem se, že na to dojde ... :)

Tovární nastavení jsem tedy udělal, přišel o všechna data, bohužel to bylo již v takové fázi rozpadu, že ani zálohovat data pomocí některé ze zálohovacích aplikací nešlo.

Zlepšilo se to, nějak to běží, ale pořád se to chová nějak divně. Strašně dlouho trvalo než jsem vůbec rozchodil Google play, občas systém spadne o padají některé aplikace, které předtím chodily bez problémů, např. IM+ ... Předtím to chodilo dobře. Systém napadal vůbec.

Tak nevím, jestli to opravdu nebude něco s hardwarem ... Nebo to měli z obchodu ještě nějak přenastavené ... Tak uvidim, jestli se to nějak rozdejchá ...
---
Hm, takže ani po druhém obnovení továrního nastavení včetně vymazání obsahu SD karty se to nezlepšilo, takže to posílám na reklamaci ...

Odpovědět

Zpět na „Android OS“