Android OSObnova dat z UBT

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
wildmongrel
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus S

Obnova dat z UBT

Příspěvek od wildmongrel » pát 01. bře 2013 23:03:33

Ahoj,
vracel jsem služební telefon HTC one X kde jsem měl 4.1 android a chtěl jsem si zazálohovat aplikace a data z aplikací bez rootu na netu jsem našel http://www.svetandroida.cz/ultimate-bac ... 4-x-201209 postupoval jsem podle návodu a zvolil možnost 1 zálohu všech dat bez systémových aplikací. Vše proběhlo v pořádku vytvořil se mi asi 2,5 gb soubor backup.ab . A teď k jádru problému nedaří se mi data dostat zpět do nového telefonu Nexus S 4.1 android. Když spustím UBT, a dám pokyn číslo 6 na obnovu dat tak mi tam jenom rychle problikne: ''Look at your phone and type password'' a přitom mobil vůbec nereaguje, když volbu 6 opakovaně spamuji taky asi každé páté opakování mi pod první chybovou větou vyjede unable to connect. Ladění i simulované polohy jsou zapnuté. Zkoušeno s i bez zapnutí velkokapacitního úložiště. Nevíte jestli lze obnovit soubor backup.ab pomocí třeba jiného programu než UBT? Či dělám při obnově někde chybu? Díky za pomoc

Microsheep
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei Y300
Tablet: Prestigio Multipad PMP5197D

Re: Obnova dat z UBT

Příspěvek od Microsheep » sob 02. bře 2013 20:34:33

Když dáš v té složce kde máš staženo UBT, otevřeš cmd (Shift+pravý myš do okna -> Zde otevřít příkazové okno) a napíšeš adb devices najde to tvoje zařízení?

Autor tohoto vlákna
wildmongrel
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nexus S

Příspěvek od wildmongrel » ned 03. bře 2013 14:51:07

Microsheep píše:Když dáš v té složce kde máš staženo UBT, otevřeš cmd (Shift+pravý myš do okna -> Zde otevřít příkazové okno) a napíšeš adb devices najde to tvoje zařízení?
po zadanem prikazu mi to napise:
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *
List of devices attached.

Pokusil jsem se poté znovu obnovit a stejná reakce jako v prvnim postu.

Microsheep
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei Y300
Tablet: Prestigio Multipad PMP5197D

Příspěvek od Microsheep » ned 03. bře 2013 18:16:00

To znamená negativní výsledek, nemáš správně nainstalované ovladače nebo nevyhovující ovladače. (Koukni se do správce zařízení, máš tam nějaký ! nebo ?.) - samozřejmě se koukni, když máš zapojený telefon.
Takhle by to nějak mělo vypadat:
Přílohy
159.png
159.png (19.05 KiB) Zobrazeno 334 x

Odpovědět

Zpět na „Android OS“