Android OSProblém zapnout mobil - opakované vypínání

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
malarkey
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung gt-s5363

Problém zapnout mobil - opakované vypínání

Příspěvek od malarkey » stř 13. bře 2013 16:24:47

Zdravím,
potřeboval bych pomoci, doufám, že mi pomůžete :)

Mám Samsung gt-s5363. Dnes se mi zničehonic vypnul. Když jsem ho zapnul, tak se mi při načítání loga (ještě před vložením pin kódu) opět vypnul. Zkusil jsem ho nahodit znova, načetl se mi po vložení pinkódu a po chvíli se mi opět vypnul. Vyndal jsem baterku, vyčistil kontakty kde se dalo, i pod simkartou, opět jsem ho zapnul a už se mi ho nepovedlo rozchodit. Pokaždé když ho zapnu, tak se během chvíle vypne a někdy se ani nenačte možnost vložení pin kódu.

Když ho nemám strčený kabelem v PC a mám v něm baterku, tak se pořád snaží sám od sebe nahodit aniž bych cokoliv zmáčknul a pokaždé se vypne během načítání prvotních log před vložením pin kódu.

Zkusil jsem obnovit tovární nastavení tím, že jsem zmáčknul šipku nahoru, power a to tlačítko uprostřed naráz a prakticky bezezměny. Sice ho nahodím, chvíli šlape, ale po chvíli se mi zase vypne.

Nemohli byste mi prosím poradit, co s ním? Kamarád mi řekl, ať reinstaluju systém, ale nějak jsem na netu nemohl najít postup.

Za jakoukoliv pomoc děkuji :)

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Problém zapnout mobil - opakované vypínání

Příspěvek od ludekbrno » stř 13. bře 2013 16:31:02

Chtělo by to vyzkoušet jinou baterku a pokud nepomůže, tak reklamace. Přeinstalovávat systém je zytečné, pokud jsi udělal tovární nastavení a blbne to dál, je to hardware.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“