Android OSSkryté soubory po Hard resetu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
chorizo
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII

Skryté soubory po Hard resetu

Příspěvek od chorizo » pon 29. dub 2013 13:00:48

Ahoj, měl jsem na paměťové kartě uloženy nějaká data (foto), složku jsem skryl pomocí app File Hide Expert(dále jen FHE), bohužel poté přišla aktualizace na JB 4.1.2 a následně jsem udělal Hart reset. Ovšem tyto skryté soubory jsem si nezazálohoval(myslel jsem, že na pamětové kartě jsou v bezpečí) Avšak po resetu a znovunainstalování app FHE nebyla tato složka na kartě už v programu viditelná a nebylo možné ji odkrýt, ani v nastavení složek na kartě - zobrazit skryté složky.
Nemáte s tím to někdo zkušenost, případně radu jak tyto soubory obnovit, znovuzobrazit v adresáři? Jedná se o Galaxy SII s androidem JB 4.1.2

Předem díky za případnou radu.

Pedro1
Droid
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: Skryté soubory po Hard resetu

Příspěvek od Pedro1 » pon 29. dub 2013 13:19:39

No tak, pokud neudelas wipe i sd karty, tak by mela zustat netknuta.
K obnoveni: zkus to pretahnout z te karty do pc, co ti nabidne, jestli tam nejake schovane soubory uvidi, nebo zkusit obnovit nejakou aplikaci na obnovu smazanych souboru, ale nesmis na tu kartu zapisovat, jinak si je prepises. A koukas se na tu spravnou sd kartu? U samsungu je interni sd card a externi sd dard (sd karta vlozena).

don_alex
Administrátor
Reputace: 380
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » pon 29. dub 2013 14:25:44

Si to péčko stáhni znovu, ne? :-D

Sice nevím, jak daná aplikace funguje, ale je možné, že si vede jakousi databázi těch skrytých adresářů a hard resetem jsi ji odstranil, proto ta aplikace po nové instalaci ty původně skryté adresáře už nevidí. IMHO pokud se Ti to nepovede obnovit v PC, tak jsi o to přišel.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Pedro1
Droid
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Příspěvek od Pedro1 » pon 29. dub 2013 15:48:16

Jeste dodatek.
Kdyz se podivas nejakym souborovym managerem na tu sd kartu, kdes to mel, tak tam nic nevidis?

Odpovědět

Zpět na „Android OS“