Android OSSync outlook a android

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
nolf
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 18. kvě 2013 14:34:08
Typ mobilu / ROM: HTC Desire C

Sync outlook a android

Příspěvek od nolf »

Zdravim,

mam problem s ktorym si uz par dni neviem dat rady.

Moj otec vo firme aj sukromne pouzival lotus organizer(lotus organizer 5.0 z roku 1999...) uz asi 15 rokov, teraz im ale vo firme povinne nainstalovali win 7 a outlook 2013.

Postupne sa mi podarilo prehodit mu vsetky polozky z lotusu do outlooku.

Dalsi postup je, aby sa mu vsetko co ma v outlooku (email, kalendar, kontakty, ulohy, poznamky) synchronizovalo s mobilom, a nie len cez kabel alebo lokalne ale aj vseobecne napr cez mobilny internet. Ma HTC desire C.

*Email- nieje problem, postu si precita aj cez default email app na mobile.
*Ulohy/tasks- podarilo synchronizovat pomocou externeho programu aby sync fungoval outlook<>google<>htc (http://www.gogtasks.com/)
*Kontakty- tu nastava problem, htc sync manager podporuje sync len cez kabel.
*Kalendar- rovnaky problem, sync len cez kabel.
*Poznamky- htc sync nepodporuje sync poznamok.

Co som sa docital tak google apps sync by to zrejme dokazal, avsak od 30.januara je to platene pod google apps for bussines. Tiez cely ten setup toho nie je az tak user friendly. Do microsoft exchange server sa tiez velmi nevyznam, a otec mi nevedel povedat ci to vyuzivaju v praci.

Takze, tl:dr

Snazim sa najst sposob na sync outlook 2013 kontaktov/uloh/poznamok cez internet s HTC desire C (najlepsie realtime sync). Najlepsie by bolo ak by to bolo vsetko kompaktne pod jednym programom/app.

Stravil som nad tym uz par dni, a dochadzaju mi napady.

edit: len dodam ze pouziva asi 7 roznych email accountov, a taktiez je mozna zmena mobilu na iny ak to bude potrebne.
nolf
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 18. kvě 2013 14:34:08
Typ mobilu / ROM: HTC Desire C

Re: Sync outlook a android

Příspěvek od nolf »

Ak by nahodou niekto mal podobne problem.

Po rade znameho som nasiel 2 moznosti

-VCOrganize
-DejaOffice

Oba su platene, vco 24e a deja myslim 40. Vyzera ze splnuju presne co potrebujem, akurat vco ma iba wifi/usb/cabel sync zatial co deja ma aj cloud sync, kvoli comu myslim je aj rozdiel v cene. Zatial skusam trial verzie ale vyzera to slubne.
Odpovědět

Zpět na „Android OS“