Android OSJelly Bean vibrace - globální nastavení pro události

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
HonzaCZE
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SGS II

Jelly Bean vibrace - globální nastavení pro události

Příspěvek od HonzaCZE » pon 01. črc 2013 11:06:34

Od aktualizace na Jelly Bean již nelze globálně povolit nebo zakázat vibrace pro události. Nastavení se musí provést v každé aplikaci zvlášť, což není v praxi reálné možné.

Potřebuji, aby telefon na stole nevibroval, zatímco venku ano. Nyní telefon pokládám na měkkou podložku a čekám, kdy při chatu odejde motorek...

Používám* Audio Manager Pro s profily:
na stole - bez vibrací
venku - vibrace, nahlas
noc - bez vibrací, potichu

* nyní pouze pro hlasitost, nastavení vibrací nefunguje

Vývojáře jsem kontaktoval, ale sdělili mi, že je se jedná o novou vlastnost systému a oni již nemohou řídit nastavení vibrací :(

Vyřešil jste tento problém někdo nějak? Nebráním se již ani rootu nebo jiné ROM. Jen bych upřednostnil oficiální a "bezpečný" download, nejlépe např. downgrade na ISC.

Ten downgrade pro ISC by byl pro mě asi nejlepší volbou. Protože se mi už navíc několikrát stalo, že ačkoli jsem ztišit hlasitost oznámení na 0, tak po první zprávě vše bylo zpět a já musel držet palec na reproduktoru...

GT-I9100, JB 4.1.2, I9100BULS2, 3.0.31-889555, JZ065K.I9100XWLSD, koupeno u Vodafone

Díky moc za každou radu :)

Jathro
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8

Re: Jelly Bean vibrace - globální nastavení pro události

Příspěvek od Jathro » pon 01. črc 2013 12:49:14

Pro nastavení profilu v určitých místech se mi nejlépe osvědčila "Lama"
Mam SGS I a používám Mackey Rom , Kernel Mackey umožňuje v rozšířených nastaveních nastavit celkovou úroveň vibrací. Takže tohle ti asi nepomůže.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“