Android OSNezobrazuje foto v sms

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
Uživatelský avatar
juliska
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. črc 2013 14:47:10
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy Ace 2

Nezobrazuje foto v sms

Příspěvek od juliska »

K niektorym kontaktom som si pridala fotku ktora sa mi v tel.zozname pri nich zobrazuje ak mi však príde sms-ka tak kontakt je bez fotky. Da sa to nejako nadstavit ? Vdaka
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Nezobrazuje foto v sms

Příspěvek od LivArt »

Nemáš náhodou kontakty uložený i na SIMce?
Uživatelský avatar
juliska
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. črc 2013 14:47:10
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy Ace 2

Re: Nezobrazuje foto v sms

Příspěvek od juliska »

Myslim si ze hej. Presuvala som kontakty zo stareho telefonu pomocou sim karty. Ale potom som ich tusim presunula do telefonu.Ako zistim kde vlastne su ? Pozerala som nadstavenia v kontaktoch ale nic take tam nie je. Vyber sim alebo telefon.
edit- uz som to nasla mam ich aj na sim aj v telefone ale zobrazovanie sim nemam odfajknute tak tie mi nezobrazuje.
edit 2- ano mal si pravdu. Ak vymažem kontakt zo SIM tak potom sa mi fotka zobrazí aj v SMS :yes:
zaujimave ze to android nevie zvladnut :roll:

Edit: Este ma jedna vec vytaca ked listujem v telefonnom zozname tak mi pri pohybe kontaktov zobrazuje len tie siluety a fotky mi zobrazi az ked sa pohyb zastavi :x Tak to ma original byt ?

EDIT by jumbo78:
Nepiš víc příspěvků po sobě, ale používej editaci! Přečti si laskavě pravidla fóra a dodržuj je!
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Nezobrazuje foto v sms

Příspěvek od don_alex »

juliska píše:pri pohybe kontaktov zobrazuje len tie siluety a fotky mi zobrazi az ked sa pohyb zastavi
To bude tím, že ty fotky musí nejdřív načíst. Jakmile se načtou, tak můžeš listovat seznamem nahoru a dolů a fotky tam budou. ;)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
juliska
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. črc 2013 14:47:10
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy Ace 2

Re: Nezobrazuje foto v sms

Příspěvek od juliska »

Ale prečo ked ich už má raz načítané a otvorím kontakty na druhy den a zase si ich načitava? Čo za den zabudol ako maju vyzerat ? :lol:
Odpovědět

Zpět na „Android OS“