Android OSAn 4.2. neplecha s nastavenim zvuku

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
rossi001
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC ONE_Android 4.2.2

An 4.2. neplecha s nastavenim zvuku

Příspěvek od rossi001 » stř 31. črc 2013 7:44:29

zdravim chtel bych se zeptat na takovy otravny problem ohledne zvuku. Mam novy htc one a mam taky naistalovane aplikace on runtasticu, na kliky a sedy lehy a zdvihy. A ted ten problem. Mam nastaveno hlasitost vyzvaneni treba na 30% a pokazde kdyz zapnu tu aplikaci jednu z nich se mi hlasitost sama zvysi na sto procent. Dovedete si predstravit kdyz klikujete a nekdo vam zavola ? z tech prednich repraku co One ma je to poradna facka,. Nevim jestli to tu hlasitost prenastavujou ty aplikace samy od sebe nebo cim to muze byt nevim

PS: tak jsem si to overil delaji to vsechny tri aplikace od runtasticu- pullups, pushups, situps, proste vyresetovavaji mnou nastavenou hlasitost a davaji na max! a na max to zustane i po ukonceni aplikaci !, plis pomozte

* DESTINY *

Siemens M35i -> Siemens M65i -> Sony Ericsson W810i -> HTC Incredible S -> HTC ONE

Fatal_Soldier
Droid
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official

Re: An 4.2. neplecha s nastavenim zvuku

Příspěvek od Fatal_Soldier » stř 31. črc 2013 8:23:47

Čau. A do nastavení appek ses nedíval? Jestli tam třeba není něco podobného přednastaveno
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.

Autor tohoto vlákna
rossi001
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC ONE_Android 4.2.2

Re: An 4.2. neplecha s nastavenim zvuku

Příspěvek od rossi001 » stř 31. črc 2013 9:33:24

koukal jsem do nastaveni vsech tri appek ony maji jako hlasovou odezvu ze vas zenska odpocitava a hecuje ale to mam vyple at me to nerusi jinak v nastaveni neni zhola nic. dovedete si predstavit kdyz klikujete a najednou Vam nekdo vola? :-D u repraku u HTC ONE me to malem utrhlo usi :-D
* DESTINY *

Siemens M35i -> Siemens M65i -> Sony Ericsson W810i -> HTC Incredible S -> HTC ONE

Odpovědět

Zpět na „Android OS“