Android OSZablokovaný přístup do mobilu

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
hife
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 8

Zablokovaný přístup do mobilu

Příspěvek od hife » sob 03. srp 2013 12:18:15

Ahoj, chci se vás zeptat, jestli nevíte co mám udělat s zablokovaným mobilem. Teď vám to popíšu : Měnil jsem si heslo, a po podívaní se za půl dne na mobil jsem úplně zapomněl že jsem si je měnil. Zadal jsem je spoustu krát špatně (myslím že 20x) a pak mě to hodilo, že se musím přihlásit přes Google. Jo, to by bylo v pohodě. Ale, já mám vypnutý internet v mobilu přes operátora, po neblahé zkušenosti, kdy jsem se dostal do -800 Kč kreditu, tak ho mám zablokovaný. A navíc, mám zrovna vyplou Wi-Fi, takže i když zadávám všechny přihlašovací údaje dobré, tak mě to tam nechce pustit. Poradíte mi prosím co mám dělat ?? Děkuji ;) Hife

don_alex
Administrátor
Reputace: 380
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Re: Zablokovaný přístup do mobilu

Příspěvek od don_alex » sob 03. srp 2013 12:40:12

Ono hledání asi vážně nefunguje. :roll:

V první řadě vyzkoušej, jestli se Ti nepovede zapnout mobilní internet (když se ptá na přihlašovací údaje, zkus dlouze zmáčknout vypínací tlačítko). Pokud ne, tak zapátrej v paměti, jestli máš zapnuté ladění USB. Pokud nemáš, tak jedině hard reset.

Všechno se tu dá najít, takže téma zamykám.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Zamčeno

Zpět na „Android OS“