Android OSProblem s vraceni na puvodní rom

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
B0tka
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2

Problem s vraceni na puvodní rom

Příspěvek od B0tka » ned 13. říj 2013 17:30:07

Dobrý den mam problém s romkou, ze začátku šlo vše v pořádku (jen po restartu zmizeli app přesunuté na kartu z plochy, s tím se dalo žít) Po delší době se telefon začal restartovat sám a cca 30 min po restartu nešlo vypnout wifi ani GPS tak jsem se rozhodl telefon vrátit do stavu z jakého vyšel z výroby. Už nevím co tam bylo jestli 2.3 nebo něco jine a následně update pres kies. Zálohoval jsem si data v Titanium Backup pomoci Triangle Away jsem smazal počitadlo. Dále jsem vyndal paměťovou a udělal hard reset, pak na Sammobile.com jsem si stáhl romku na XXLSJ 4.1.2 nižší verzi jsem nenašel a nevím proč, ale byl u toho vykřičník. Pomoci odinu nainstaloval. Vrátím paměťovou kartu a zapnu telefon, ale krom toho že se musím všude znova přihlásit a nemam app na ploše , se nic nezměnilo tapety stejný app stále mizí a Kies hlásí ze zařízeni nepodporuje aktualizaci softwaru pomoci Kies.

Nebyla by nějaká rada jak vrátit telefon na puvodní rom.

Před za jakoukoliv pomoc. Botka

mahon
Moderátor
Reputace: 34
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005

Re: Problem s vraceni na puvodní rom

Příspěvek od mahon » ned 13. říj 2013 21:39:42

Tady http://androidforum.cz/samsung-galaxy-s-ii-f221.html najdeš veškeré informace jak na to,pohledej nebo tam napiš.A že ti to nechce aktualizovat tak to je tím že jsi si tím flešováním změnil CSC kod.

don_alex
Administrátor
Reputace: 383
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Re: Problem s vraceni na puvodní rom

Příspěvek od don_alex » pon 14. říj 2013 8:43:20

- LOCK
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Zamčeno

Zpět na „Android OS“