Android OSJak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
TunerM
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Ascend P6

Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget?

Příspěvek od TunerM » čtv 19. pro 2013 18:42:48

Čau, mám telefon Huawei Ascend P6 - android 4.2.2 a vůbec nevím jak mám widget od DashClock aktivovat. Pár lidí mě radilo, že mám přímo v lockscreenu widget nastavit, ale já tam tu možnost vůbec nemám. Je možný, že na mobilu od Huawei prostě tato aplikace a jakákoliv úprava lockscreenu není možná? Jestliže ano, jde to nějak obejít? Děkuji za všechny tipy a rady :D

mArtinko5MB
Moderátor
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Meizu m1 note
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus
Rom: Flyme
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget

Příspěvek od mArtinko5MB » pát 20. pro 2013 9:24:39

Stock lockscreen od huawei nepodporuje lockscreen widgety. Jedninou moznostou je pouzivat alternativne lockscreeny z Play.
Nováčikovia, používajte GOOGLE a Obrázek, pred vytvorením vlákna!

Na súkromné správy typu "Pomoc, pomôž, poraď" v zásade neodpovedám. Na to tu je fórum!

Autor tohoto vlákna
TunerM
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Ascend P6

Re: Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget

Příspěvek od TunerM » ned 22. pro 2013 0:21:32

Čau, díky moc za radu, už jsem to vyřešil! :-)

Jak už tu bylo řečeno, tak na tomto telefonu do lockscreenu widgety přidávat nejdou. Kdo ale bude chtít si design lockscreenu upravit podle sebe, tak je na to parádní aplikace: WidgetLocker (https://play.google.com/store/apps/deta ... cker&hl=cs) se kterou se to dá dost dobře zmáknout. Pak už není problém si přidat widget DashClock - to jsem chtěl a mám ho tam :-) Takže za mě spokojenost! :-)

Se spojením WidgetLockeru a Ultimate custom widgetu (UCCW) se toho dá vykouzlit kotel a ten kdo si potrpí na designu, tak si určitě najde svoje. Zde má týpek spoustu návodů, tak doporučuji mrknout: http://www.youtube.com/user/mycolorscreen

Odpovědět

Zpět na „Android OS“