Android OSAndroid 4.2.2 - uživatelé

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Sobmajstr
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: ELEPHONE P9000
Rom: Stock 6.0 -last upd.

Android 4.2.2 - uživatelé

Příspěvek od Sobmajstr » stř 25. pro 2013 20:29:12

Zdravim.

Na tabletu s Androidem o verzi 4.2.2 si hraju s moznosti Uzivatele. Chtěl bych, aby zde byly dva naprosto nezavisli uzivatele, kazdy s vlastnim google uctem. Ted to mam udelane tak ze je v tabletu zalozen jeden ucet, ktery to vypada ze je jako hlavni. Ma v sobe normalne prirazen google ucet. A je zabezpecen gestem (ktery se zadava na lockscreenu). Pak tam je zalozen dalsi uzivatel s vlastnim google uctem a jako zabezpeceni na lockscreenu má heslo. Narazil jsem ale na par problemu. Kdyz tablet startuji, tak se ukaze lockscreen pro toho hlavniho uzivatele. Kdyz prepnu na toho druheho a zadam heslo, tak se normalne dostanu na pohotovostni plochu toho druheho. Uz se ale parkat stalo, ze ikdyz jsem se nejprve po startu dostal na plochu toho druheho uzivatele, tak zaroven vyskakali notifikace pro toho prvniho uzivatele (facebook mesenger, emaily, kalendar ...). Takze me napadaji otazky. Je to normánlí? Dá se tomuhle zamezit a udělat to tak, aby byly uzivatele opravdu separovani? Zda se ze to je udelane tak, jakoze je ten prvni uzivatel nadrazen tomu druhemu, druhy napr nemuze smazat toho prvniho, naopak to ale jde.

Doufam, ze je toto srozumitelne a omlouvam se jestli to uz tu nekde resene je. Děkuji za odpověď

Edit:

Ted se mi to opet stalo. Pracoval jsem v prostredi pro druheho uzivatele, tablet byl pote v klidu presel do spanku. Probudim tablet, zobrazi se lockscreen uzivatele 2, ale objevila se notifikace pro uzivatele 1. Navic v aplikaci kterou druhy uzivatel nema ani nainstalovanou. Je nekde chyba nebo to je vlastnost tohoto androidu? Da se tomu nejak predejit?

Odpovědět

Zpět na „Android OS“