Android OSRozdíl mezi Galaxy Ace a S3 mini

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Cmarada
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung S3 mini

Rozdíl mezi Galaxy Ace a S3 mini

Příspěvek od Cmarada » pon 30. pro 2013 10:51:49

Ahoj lidi,chtěl bych vás poprosit o nějakou tu radu.Měl jsem mobil Galaxy Ace(bohužel jsem o něj přišel) a teď mi pod stromečkem přistál S3 mini.Nevím jestli je to o zvyku,ale příjde mi,že ten S3 mini je dost jiný.
1) Při surfování na G Ace jsem měl na netu ikonku Domů (nastaven www.seznam.cz) .Na S3 mini ji nemám ani v jednom z těch dvou nainstalovaných prohlížečů ( IE ,Chrome).Možná je to jen nějakým nastavením a nebo tam prostě ta ikona Domů vůbec není.Velký problém to není,ale jsem na to docela zvyklej,než pořád lézt do záložek nebo tu adresu cvakat.
2)Další malý problém mám,když si chci otevřít odkaz v novém okně.Na G Ace jsem dal na odkaz prst a přidržel a rozbalilo se mi menu,kde jsem dal otevřít v novém okně.N S3 mini musím na odkaz klepnout a přidržet.Nevím jestli se to dá někde nastavit ne bo je to nějakou citlivostí.Na starém founu jsem jakoby mačkal a tady musím klepat.
3)Asi největší problém.Na G Ace jsem občas sledoval fotbal na netu,když jsem neměl přístup k notebooku.Používal jsem prohlížeč Skyfire a chodil jsem na stránky www.sportlemon.tv .Stačilo kliknout na správný link a pak v Skyfiru na ikonku video nebo tak něco a za chvíli to jelo.Bohužel teď v S3 mini zmiňovanou stránku ani nenajedu.Objeví se prázdná stránka na který je napsáno forbiden 403.Nejde načíst v IE ,Chrome a ani ve Skyfire (ten je taky nějaký jiný,ta ikonka na načtení videa tam taky není).Doma používám wifi.Na notebooku vše běží v pořádku,zmiňovanou stránku načtu,fotbal naladím,ale na mobilu nic,zkoušeno i ve stejnou dobu,aby bylo vyloučeno,že zmiňované stránky náhodou nefungují.Na wifi nebyl taky dělán žádný zásah,takže by měla fungovat stejně jako v říjnu,kdy jsem přišel o G Ace.
Předem moc děkuji za nějaké odpovědi a případné nápady.Ahoj všem.

don_alex
Administrátor
Reputace: 383
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Re: Rozdíl mezi Galaxy Ace a S3 mini

Příspěvek od don_alex » úte 31. pro 2013 19:25:16

1. Na SGA byl android 2.3.6, na S3mini je android 4.x. Z toho plyne hlavní rozdíl v ovládání.
2. IE v telefonu určitě nemáš. ;-)
Každopádně si zkus nainstalovat z Play jiný prohlížeč, na výběr jich je spousta. Některé navíc mají ovládání gesty.
3. Co se týče sledování fotbalu, tak tam bude pravděpodobně problém s flashem. Hledej tady na fóru pojem flashplayer. Odpověď určitě najdeš. ;-)

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 50
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock

Příspěvek od ramon.dexter » pát 03. led 2014 8:13:18

Cmarada píše:Ahoj lidi,chtěl bych vás poprosit o nějakou tu radu.Měl jsem mobil Galaxy Ace(bohužel jsem o něj přišel) a teď mi pod stromečkem přistál S3 mini.Nevím jestli je to o zvyku,ale příjde mi,že ten S3 mini je dost jiný.
1) Při surfování na G Ace jsem měl na netu ikonku Domů (nastaven http://www.seznam.cz) .Na S3 mini ji nemám ani v jednom z těch dvou nainstalovaných prohlížečů ( IE ,Chrome).Možná je to jen nějakým nastavením a nebo tam prostě ta ikona Domů vůbec není.Velký problém to není,ale jsem na to docela zvyklej,než pořád lézt do záložek nebo tu adresu cvakat.
2)Další malý problém mám,když si chci otevřít odkaz v novém okně.Na G Ace jsem dal na odkaz prst a přidržel a rozbalilo se mi menu,kde jsem dal otevřít v novém okně.N S3 mini musím na odkaz klepnout a přidržet.Nevím jestli se to dá někde nastavit ne bo je to nějakou citlivostí.Na starém founu jsem jakoby mačkal a tady musím klepat.
3)Asi největší problém.Na G Ace jsem občas sledoval fotbal na netu,když jsem neměl přístup k notebooku.Používal jsem prohlížeč Skyfire a chodil jsem na stránky http://www.sportlemon.tv .Stačilo kliknout na správný link a pak v Skyfiru na ikonku video nebo tak něco a za chvíli to jelo.Bohužel teď v S3 mini zmiňovanou stránku ani nenajedu.Objeví se prázdná stránka na který je napsáno forbiden 403.Nejde načíst v IE ,Chrome a ani ve Skyfire (ten je taky nějaký jiný,ta ikonka na načtení videa tam taky není).Doma používám wifi.Na notebooku vše běží v pořádku,zmiňovanou stránku načtu,fotbal naladím,ale na mobilu nic,zkoušeno i ve stejnou dobu,aby bylo vyloučeno,že zmiňované stránky náhodou nefungují.Na wifi nebyl taky dělán žádný zásah,takže by měla fungovat stejně jako v říjnu,kdy jsem přišel o G Ace.
Předem moc děkuji za nějaké odpovědi a případné nápady.Ahoj všem.
1) Hloupej zvyk z dob, kdy prohlížeč neuměl otevřít nový okno. Co tam doma pořád děláš? Prostě to ber tak, že to tlačítko tam není a zvykni si na trošku jinej způsob ovládání. A ne, nic jako internet explorer v android neexistuje.
2) To je citlivostí. Někdo to vyjde, někdy ne.
3) flashplayer. Ale vzhledem k tomu, že flash v androidu 4 není podporovanej, máš smůlu...
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Fatal_Soldier
Droid
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official

Příspěvek od Fatal_Soldier » pát 03. led 2014 9:03:43

ramon.dexter: nechci se do tebe nějak opírat, ale proč uvádíš polopravdy, né-li blbosti. Je vidět, že se Cmarada moc nevyzná, tak by ti i věřil. V prvé řadě bych tě opravil v bodě 3). Flash player skončil s oficiální podporou od verze Jelly Bean, nikoli ICS. Za druhé. A to že má smůlu že není podporovanej? Od kdy? Pokud vím, stačí stáhnout na internetu instalačku flash playeru a funguje i na Jelly Beanu. Jediný problém je s Kit Katem, tam nefunguje, nebo tedy aspoň prohlížeče plug-in zatím nedetekují. Mám to ověřeno, protože flash běžně používám na SII s 4.2.2, tak jsem ho používal i na 4.1.2, na N7 jsem ho používal od dob 4.2 až do Kit Katu. Ergo. Flash funguje, stačí stáhnout apk flash playeru a taky prohlížeč, který se s flashem popere. V SIII mini by to měl umět i stock prohlížeč, ale doporučuju např. Firefox ke stažení z Google Play.

Edit: tak jsem teď zkusil zprovoznit flash i na Kit katu a bez problémů jede ;)
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 50
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock

Příspěvek od ramon.dexter » pát 03. led 2014 13:15:50

Ja vim ze flash funguje. Ale technologii flash povazuju za totalni prasarnu. Proto pisu, ze nefunguje. Navic, zacina se sirit html5, a tomu pomuze jenom nepouzivani flashe.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Fatal_Soldier
Droid
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official

Příspěvek od Fatal_Soldier » pát 03. led 2014 13:25:07

No dobre. Jedna vec je, jak ji povazujes ty, vec druha je, ze funguje. Neber si to osobne ;)

@phone
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“