Android OSnespouští se tel.

Misha_k
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Smartphone LTLM xt7

Re: nespouští se tel.

Příspěvek od Misha_k » ned 23. úno 2014 21:04:52

Dobrý den, ;)
po Vánocích jsem si vybírala telefon a přítel mi přes internet objednal tento telefon (Smartphone LTLM xt7). Dívala jsem se na recenze a narazila právě na tuhle, a tak jsem se bála co mě čeká. Když mi přišel, tak po zapnutí jsem zjistila, že mi nefunguje vstup pro sluchátka, což byla hrůza, protože telefon hodně využívám právě na poslech hudby. Nechtěla jsem ho dávat hned na reklamaci, kdyby se objevily další vady, ať můžu vše vyřešit najednou. Jinak telefon funguje naprosto parádně. Se vším jsem spokojená. Vypadá moc pěkně, hezky se drží, je lehký, foťák mi dělá čisté a pěkné fotky, rozjedu na něm všechny aplikace, které chci a vypadá to moc pěkně. Jen jsem tak zamyslela a zasmála jsem se nad tím, že mi přijde, že výrobce vzal telefony, rozdělil je po 20 kusech a na každé várce v něčem ušetřil a něco ošidil. Já mám teď zase další problém a to ten že mi blbne vstup pro nabíječku, asi je tam špatný kontakt. Takže jeden vstup mi blbne a druhý nejde vůbec. Někteří si stěžují na baterii, ale špatná není, jako taky by mi nevadilo, kdyby vydržela déle, ale tohle stačí. Vydrží celý den a přes noc ho nabíjím.

Na závěr jsem se chtěla zeptat, jak dopadla reklamace? Chci dát telefon příští týden na reklamaci, tak ať vím, jestli vám pomohli, nebo s vámi nějak vypekli. :)

Odpovědět

Zpět na „Android OS“