Android OSAndroid 4.3 - obrázky pri kontaktoch

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ZabliYute
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 6

Android 4.3 - obrázky pri kontaktoch

Příspěvek od ZabliYute » stř 22. led 2014 14:41:36

Zdravím mám otázku. Neviete ako sa dá zrušiť zobrazovanie obrazkov kontaktov napr. pri smskách alebo telefonovaní ? Ja som v tomto strašne zastaralý a nerád si synchronizujem kontakty napr. z fb do mobilu alebo opačne atď. Samozrejme ani teraz som nič nesynchronizoval a pri zapnutí smsiek na mna "vybafli" nejaké ksichtíky a velmi sa mi to nepáči. Vie niekto ako to zrušiť ? Ak to pomôže tak mám S3 :D

edit: a ešte jedna otázka. Ako si nastavím aby sa mi hodiny pred odblokovaním zobrazili krásne na stred nie ako teraz dolava ?

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Android 4.3 - obrázky pri kontaktoch

Příspěvek od ramon.dexter » stř 22. led 2014 17:34:43

No tak obrázky si tam můžeš dát i sám, nemusíš tam mít ty facebookový. Esli se ti tam natáhly z facebooku, pomůže ti leda smazání dat úložiště kontaktů (najdeš v nastavení, v souhrnu aplikací), protože tam si to ty fotky uložilo.

Ale ještě se tě zeptám: Co ti proboha vadí na fotkách? Fotka je 1000x rychlejší na rozpoznání toho, kdo mi volá. Zvlášť když si tam dám svoje vlastní obrázky. Jako víš co, nikdo ti to nenutí, ale proč se bránit něčemu, co jenom pomáhá? (a zkus se nad tím zamyslet, ne to rovnou odmítnout)
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
ZabliYute
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 6

Re: Android 4.3 - obrázky pri kontaktoch

Příspěvek od ZabliYute » stř 22. led 2014 19:01:22

ja tam nechcem žiadne prípadne nejaké anonymné, nie ako teraz čo tam mám usmievajúceho týpka je to maximálne desivé :D ja som v tomto strašný konzervativec a rad si delím SMSky kontaky od tých facebookových. Ale s týmto sa ešte dá nejako žiť, sice tažko ale hádam sa to dáko vyrieši.
A nevieš čo s tými hodinkami ? To že štýl designovo tých hodiniek sa zmenil (na čo si takisto budem musieť zvyknúť) som už nejako prekúsol, ale to, že hodinky su neesteticky viac nalavej strane a nie sú na centrované v strede (ako každé normálne) mi jednoducho vadí. Skušal som všelijaké nastavenia a neviem nič nájsť...že som ja zasa updatoval...

takto to chcem mať, teraz to mam o par centimetrov dolava a vyzerá to neesteticky a ešte aj to písmo sa zmenilo:D
http://www.galaxys3manual.com/wp-conten ... -guide.jpg

EDIT by jumbo78: Nezneužívej citaci! Přečti si laskavě pravidla fóra a dodržuj je!

Odpovědět

Zpět na „Android OS“