Android OSHostitelský režim

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
panky83
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC One

Hostitelský režim

Příspěvek od panky83 » pon 10. bře 2014 7:48:46

Zdravím, včera večer sem si chtěl nabít telefon (original nabiječkou). Po připojení mi to v notifikační liště napsalo, že telefon je v hostitelském režimu a nešlo nabíjet. Zkusil jsem obnovit telefon do továrního nastavení, ale to taky nepomohlo. Pakl jsme zkusil zapnout USB ladění, s tím mi to pak chvíli šlo, telefon se nabil jen do nějakých 80 procent a pak se zase napsala ta hláška. Nevíte co s tím?

HTC One, Android: 4.4.2, HTC Sense 5.5.

mahon
Moderátor
Reputace: 34
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005

Re: Hostitelský režim

Příspěvek od mahon » pon 10. bře 2014 9:27:04

Údajně je nutné resetovat nabíjecí režim. Postup: vypnout telefon->připojit nabíječku a nechat 10 minut i když to nevypadá, že se telefon nabíjí->stisknout zapínací tlačítko společně s oběma tlačítky pro nastavení hlasitosti a držet alespoň dvě minuty->potom by se měl telefon normálně spustit a nabíjení by mělo být v pořádku. zdroj
Jinak už tu kdysi někdo založil vlákno o tomto problému ale nějak to vyšumělo http://androidforum.cz/viewtopic.php?t= ... 44#p684744 .Necpal jsi v poslední době do usb redukci USB-OTG ?

Autor tohoto vlákna
panky83
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC One

Re: Hostitelský režim

Příspěvek od panky83 » pon 10. bře 2014 11:39:38

Tenhle postup jsem už na netu našel, ale to taky nepomohlo. Asi dva dny nazpět jsem tam připojil redukci USB s flashkou, ale to už i dřív a nikdy problem nebyl. Ještě jsem zkusil hardreset přes tlačítka. Chvíli byl klid a vše fungovalo, ale teď to zase dělá.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“