Android OSSamsung Galaxy S3 nový FW.

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
PredatorxXxCz
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SGS3
Mobil 2 / ROM: HTC one V

Samsung Galaxy S3 nový FW.

Příspěvek od PredatorxXxCz » pon 17. bře 2014 15:36:01

Dobrý den,
Rád bych tu sehnal někoho kdo by my pomohl s přehráním firmware mého Samsungu Galaxy S3. Vzhledem k tomu, že jsem to nikdy nedělal nevím co a jak. Chtěl bych do telefonu vložit Cyanogenmod a mít čistý fw a ne jako od t.mobile jako mám teď. Protože jsem na telefon ztratil záruku tak jsem se rozhodl k tomuto kroku. Vím že je potřeba Odin, Rom a nejspíš GAPPS ale to je tak vše co vím. Nejlépe aby mi to vysvětlil někdo přes skype nerad bych telefon poslal do kopru. Jestli jsem mimo téma předem se omlouvám jsem tu prvně na doporučení.

don_alex
Administrátor
Reputace: 383
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Re: Samsung Galaxy S3 nový FW.

Příspěvek od don_alex » pon 17. bře 2014 15:42:17

Jsi mimo téma. Tady ( http://androidforum.cz/samsung-galaxy-s ... -f596.html) najdeš vše potřebné.
V krátkosti: ODIN na custom rom nepotřebuješ, potřebuješ custom recovery (CWM, TWRP), balíček s CM a gapps. Postup instalace najdeš většinou ve vlákně k příslušné ROM. Ale zpravidla musíš v custom recovery udělat wipe data / factory reset, wipe cache a wipe dalvik cache. Poté zustaneš v recovery a zvolíš install zip from SD card, najdeš balíček s CM a potvrdíš. Stejným způsobem nainstaluješ gapps.

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Odpovědět

Zpět na „Android OS“