Android OSG1 v zahranici

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
rorys
Nové Androidě
Reputace: 0

G1 v zahranici

Příspěvek od rorys » čtv 24. čer 2010 19:21:35

... mam takovy problem, pri zablokovani dat na sim karte {odjezd do zahranici} prestane fungovat WI FI. Tel napise pripojeno ale nic nenacte .... {signal i kvalita dobry } musi se neco prenastavit? Operator me odkazal na podporu fora, oni s tim nic nemaji spoolecneho ... diky

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 v zahranici

Příspěvek od Krokodyl » čtv 24. čer 2010 20:55:25

Principiálně mobilní data opravdu nemají nic společného s wifi. I doma vypínám mobilní data a přesto wifi funguje bez problémů. Chybu bych hledal jinde.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

kozlow
Nové Androidě

Příspěvek od kozlow » čtv 24. čer 2010 22:23:21

neblokuj to v telefonu, ale ať ti to zablokuje natvrdo operátor..

Autor tohoto vlákna
rorys
Nové Androidě

Příspěvek od rorys » stř 30. čer 2010 16:05:48

Data jsem nechal blokovat operatorem. Jen jsem se dostal domu a hned mi to zacalo fungovat (WI-FI). Zkousel jsem vice pripojeni ve vice hotelech a porad stejne, tel se pripoji ale nic nenacita. Zkousel jsem MARKET a taky pise ze neni k dispozici .... nekde je chyba ... a nevim kde ....

kejly
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Ulefone Metal

Příspěvek od kejly » ned 04. črc 2010 16:16:39

Problem opravdu neni v telefonu nebo siti, ja osobne pouzivam wi-fi v Nemecku na svoji G1 skoro porad. Je ten internet neblokovany? Ja se prihlasuju pres nemecky T-Mobile a tam je potreba autentifikace v browseru, nebo pres "Android Hotspot Login", pokud je Wi-Fi placene, najed si nejdriv browser a mela by ti vyskocit stranka s prihlasovacimi udaji, popripade moznosti platby. Vetsina hotspotu hotelu ma taky blokovane MAC, WEP nebo WPA, nebo (opravdu hodne malokdy) nepovolene DHCP. Zkus se pripojit z pocitace, nebo zkontroluj jestli dostanes IP adresu.
Popripade si zkus prepnout Wi-Fi na 14 kanalu, to taky obcas pomaha (pripoji se pres jiny kanal, ktery muze mit lepsi signal). Pripojeni k nekterym smejdskym routerum nefunguje kvuli nejakemu casovani (nevim presne o co jde, jen jsem to cetl, pry se da prenastavit na routeru).
A légpárnás hajóm tele van angolnákkal

Odpovědět

Zpět na „Android OS“