Android OSevelveo strongpphone qčchyba 110 inštalácia

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
lupto2
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Evolveo Strongphone Q4

evelveo strongpphone qčchyba 110 inštalácia

Příspěvek od lupto2 » čtv 22. kvě 2014 11:21:50

zdravím, rootol som si 4.2.1 andro na mojom evolveo strongphone q4 a odinšaloval pár predvolených aplikácií.

neskôr ked som chel inšalovať apky z gogle play tak mi vyskočila neznáma chyba -110 a nič mi nejde nainštalovať ani z sd ani marketu. unrrotol som ho.

recovery mode a mmc clear nepomohlo a ani nastavenie továrenských nastavení.

ako to vyriešiť ? preinštalovať andro ? poradili yb ste mi ako ? k tomuto fonu neveim nájsť nikde návody. nemám skúsenosti s flashovaním ani podobnými akciami an andro, mal som iphone. stačia linky, dík za pomovc

ps. nejde nič inštalvoať na fon, pokaiľ už je plnohodnotne vyriešenie tejto 110 chyby tak prepáčte za vlákno a poprosím link

mArtinko5MB
Moderátor
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Meizu m1 note
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus
Rom: Flyme
Kontaktovat uživatele:

Re: evelveo strongpphone qčchyba 110 inštalácia

Příspěvek od mArtinko5MB » čtv 22. kvě 2014 13:41:28

Autor vlákna to celé prepíše do slovenčiny / češtiny (spisovnej !!), opraví a zadá poriadný názov a pošle mi ho cez súkromnú správu, dovtedy bude vlákno zamknuté.

Pravidlá tu nie sú na srandu, v tomto prípade nejde ani tak o tie pravidlá ale o princíp. Každý sa vie zaregistrovať, pospájať pár slov do zkomoleniny a vytvoriť vlákno.

LOCK
Nováčikovia, používajte GOOGLE a Obrázek, pred vytvorením vlákna!

Na súkromné správy typu "Pomoc, pomôž, poraď" v zásade neodpovedám. Na to tu je fórum!

Zamčeno

Zpět na „Android OS“