Android OSNefunguje pripojeni k pc

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
paklic9
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: ZTE Grand X

Nefunguje pripojeni k pc

Příspěvek od paklic9 » ned 08. čer 2014 20:10:57

Zdravim, mam takovy problem. Od dneska mi nejde vubec pripojit k pc mobil.. Pripojuju se pres MTP mode. Zkousel jsem uz hodne veci, hodne veci jsem taky hledal na netu, ale nic. :( Mojim pc to neni. Zkousel jsem to jeste na jednom pc a na notasku. Zkouseno taky na w7 a w8. Do dneska mi to chodilo, jen obcas blblo, ale dalo se lehce opravit. Ale dnes at delam cokoli, tak to nejde. Nejspise to je ovladacema, ze nejdou nainstalovat. Jedine co mi jde je install driver od zte a ty jsem zkousel 5x reinstallovat a stejne to nejde. A jeste jde nabijeni, to je vse. Ani MTP a ani PTP a ani ostatni veci nejdou. Nevite, jak to opravit?

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Nefunguje pripojeni k pc

Příspěvek od ludekbrno » ned 08. čer 2014 20:23:49

Podívej se ve windows do správce zařízení v sekci USB, jestli se ti tam po připojení telefonu objeví telefon nebo alespoň "neznámé zařízení". Pokud ne, tak je to hardwarová závada. Buď vadný kabel nebo USB konektor v telefonu a nebo v horším případě odešel USB interface. Pokud zkoušels jiný kabel, tak se obávám, že je to na servis.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
paklic9
Stálý androiďák

Příspěvek od paklic9 » ned 08. čer 2014 20:36:14

No v neznamych zarizenich to je. Treba u PTP modu to ukazuje, jakoze ma normalne fungovat, ale nefunguje. U MTP to ukazuje v neznamych. Jedine co mi jde momentalne je install driver (zte ovladac). Nevim no. Jinak zkousel jsem i jiny kabel.

Autor tohoto vlákna
paklic9
Stálý androiďák

Příspěvek od paklic9 » ned 08. čer 2014 20:50:41

No lol ted mi to zase jde a to jsem nic neudelal. Teda akorad jsem odstranil slozku lost.dir ve ktere bylo 0 souboru :D .

Uz se mi stavalo, ze to neslo, ale nikdy to nebylo tak hrozne a dlouhe, jak dnes. A nekdy mi to treba ukazalo, ale trvalo treba 30 min nez se mi slozky nacetly.

Nevite proc to obcas takhle blbne? Cim dyl ten mobil mam, tim je to horsi. Popripade, jak to opravit? Na netu jsem cetl, ze ten mod MTP blbne prej hodne.

PS: Napsalo jsem na forum, protoze to neslo fakt dlouho, nekolik hodin a neslo to ani na jinych pc. Nejsem zadnej clovek, ktery hned pise o pomoc. Jen aby jste vedeli.

EDIT: Jeste bych dodal, ze to funguje, ale dost to blbne. :/ Neco zkopiruju a po dokonceni musim mobil vypojit, k vuli lagnuti slozky. Proste to ted dost blbne.

LivArt
Terminátor
Reputace: 279
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » ned 08. čer 2014 21:17:45

Buď rozbitý USB nebo paměť. Nepracuješ náhodou jen s paměťovou kartou?

Autor tohoto vlákna
paklic9
Stálý androiďák

Příspěvek od paklic9 » ned 08. čer 2014 21:25:08

Ne. Funguje mi i USB Storage i sd krata. Jinak ted jak jsem to koumal. Tak jsem mozna prisel na to cim to bylo. Nevim proc, ale nezapina se mi automaticy Media Storage a bez nej to nejde. Kdyz zapnu spravce souboru v mobilu, tak se tim zapne i Media Storage a pak to jde, ale spravce souboru musi byt zaply, jinak se Media Sorage vypne. Divne, driv jsem takovy problem nemel. Mozna tim, ze jsem vymenil spravce souboru, bo nwm. Aspon na tohle jsem prisel z toho co jsem videl ve spravci uloh.

LivArt
Terminátor

Příspěvek od LivArt » ned 08. čer 2014 21:26:07

Nepoužíváš nějaký task killery a takový srandy?

Autor tohoto vlákna
paklic9
Stálý androiďák

Příspěvek od paklic9 » ned 08. čer 2014 21:38:34

No driv jsem to zkousel, ale ted nemam. Jedine co mam je Clean Master. Jeste mam zakladniho spravce uloh s kterym vypnu vse po restartu telefonu, protoze jinak se mobil seka a strasne jde dolu baterrie. No vsiml jsem si, ze Media Storage se zapina hned po startu a asi se potom sam automaticky nezapne, pri zapojeni do pc. Ostatni aplikace, ktere jsem po restartu vypnul se zapnout, kdyz potrebujou. Jako napriklad Download manager. Tak jediny tenhle Media Storage budu nechavat zaply. Tak tim padem je to asi vyresene, kdyby s tim byl jeste problem, tak napisu.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » ned 08. čer 2014 21:44:45

Aha, tak se nediv. Vyhoď tu sra*ku Clean Master a přestaň systému hrabat do správy RAM. Pak se diváš, že telefon dělá psí kusy. Nechápu, proč si tolik lidí myslí, že musí systému "pomáhat" a místo toho si jen sami způsobují problémy.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

LivArt
Terminátor

Příspěvek od LivArt » ned 08. čer 2014 21:44:54

1) Clean master hoď do kšá, tam už dávno patří,
2) nic neukončuj! Akorát to rozbíjíš, ale nepomáháš tomu.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“