Android OSCyanogenmod - ako to vlastne je?

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
andreylcc
Nové Androidě
Reputace: -3
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 mini Black Edition
Rom: CM 10.2

Cyanogenmod - ako to vlastne je?

Příspěvek od andreylcc » ned 22. čer 2014 20:59:04

Ahojte,

Pouzivam uz dlhodobo CM 10.2, konecne som si poridil S4 mini a nejako premyslam o tom ako to CM vlastne funguje, momentalne pouzivam CM 10.2.1.3 a v nastaveni mi pise android version 4.3.1...a to mi nejde do hlavy nejako, mal som tam povodny firmware 4.2.2, ako je teda mozne ze je tam teraz 4.3.1?

A ked tam skusim dat CM 11 tak sa mi verzia zmeni na 4.4.2? Je to takto spravne alebo je potreba najprv prejst na ofico kitkat a az potom davat CM 11?

mam v tom kus bordel ako to funguje tak ak sa najde niekto ochotny a pochopi tento moj spatlany dotaz budem len rad:)

LivArt
Terminátor
Reputace: 267
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Tablet: SGTab4

Re: Cyanogenmod - ako to vlastne je?

Příspěvek od LivArt » ned 22. čer 2014 21:00:40

Si to přečti na wiki, jaká verze CM je jakej android - http://en.wikipedia.org/wiki/CyanogenMod
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

hatalik
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: UMI SUPER
Rom: STOCK 6.0

Příspěvek od hatalik » stř 25. čer 2014 21:27:51

No ide o to ze oni stale novsimi CM romkami aj vkladaju nadstavbu na ktorej je zalozena vlastne dajme tomu ze vyjde napr cm 12 ktoru spravia z prerobenej romky zalozenej na Androide 4.5 a tak dalej a ked sa bojis ze ti hu neflashne spravne je najlepsie mat aktualny CWM Recovery :)
KRYTY Umi Super - https://mobil.bazos.sk/inzerat/69912187 ... -Kryty.php" onclick="window.open(this.href);return false;

don_alex
Administrátor
Reputace: 380
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » stř 25. čer 2014 22:08:59

Škoda že tvému příspěvku psanému stylem vše v jednom bez jakéhokoli logického členění a to nemluvím o překlepech není vůbec rozumět možná by v něm bylo i něco zajímavého to by ses musel ale trochu snažit to se Ti nechce co?
:facepalm:

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Autor tohoto vlákna
andreylcc
Nové Androidě

Příspěvek od andreylcc » čtv 26. čer 2014 18:59:35

hatalik diki moc to som potreboval vysvetlit:)

don_alex - pardón, ja to skúsim ináč, lepšie? Takže moja otázka znela: Ako vlastne funguje taký Cyanogenmod pre Android? Je potreba mať stock rom na tej istej verzii ako je CM pred samotnou inštaláciou alebo nie?

Nabudúce nepoučuj ale napíš niečo plnohodnotné a k téme :facepalm:

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » pát 27. čer 2014 8:17:44

Takže ještě jednou:

http://en.wikipedia.org/wiki/CyanogenMod

Představ si, že tam je to vysvětlený i pro pitomce. Pokud si to neumíš přečíst, asi nemá smysl ti to tady nějak sepisovat, protože si to evidentně neumíš přečíst. :facepalm: :roll: Navíc, proč ti to sem máme přepisovat, když ej to na tý wiki velmi dobře vysvětlený? Jako za tvoje neexistující "pac a děkuju"?

edit: Ty máš v telefonu CM a ptáš se nás, co je to CM? Fíha, no ty vole. Co takhle začít používat mozek a trošku přemýšlet? Jenom menší rada: Je úplně jedno, jakou verzi systému máš v telefonu při instalaci nějaký ROM. ROM ti kompletně nahrazuje stock systém.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
andreylcc
Nové Androidě

Příspěvek od andreylcc » pát 27. čer 2014 13:39:28

Tak zaprvé, vyjadruj sa slusne a chovaj sa jako dospely clovek..vole.

Ta posledna veta plne zodpovedala moj dotaz a vidim ze si ho nakoniec i ty pochopil..

Kde som pisal ze neviem co je CM?

Ja sa ani necudujem, cesi a slovaci resp. české a slovenske fora su uplne stejne, kde sa nieco spytas tak si hned za vola pretoze nie si schopny si to sam vyhladat, hovorim si na co potom taketo fora vobec existuju kde narozdiel od toho aby tu cloveku poradili a slusne sa spyta mu vynadaju? To není lenost ani nic podobne, ale vyuzitie služby resp. moznosti tohoto a podonych diskusnych for a mrzi ma ze pan moderator a i ty ste ma utvrdili len v tom ze je to stále stejne.

Kazdopadne dakujem za zodpovedany dotaz.

JirkaH76
Robot
Reputace: 8
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40
Mobil 2 / ROM: HUAWEI Y3 II
Tablet: Sencor Element 10.1
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560
Rom: stock

Příspěvek od JirkaH76 » pát 27. čer 2014 16:30:39

To ze absolutne netusis co je CM je evidentni z tveho zvidaveho dotazu. :grin:

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » sob 28. čer 2014 8:47:48

andreylcc píše: Ja sa ani necudujem, cesi a slovaci resp. české a slovenske fora su uplne stejne, kde sa nieco spytas tak si hned za vola pretoze nie si schopny si to sam vyhladat, hovorim si na co potom taketo fora vobec existuju kde narozdiel od toho aby tu cloveku poradili a slusne sa spyta mu vynadaju?
Tak si zkus vlézt třeba na xda fórum a zeptat se na věc, která je snadno dohledatelná. Nikdo se s tebou nebude bavit, případně dostaneš rovnou BAN za lenost. Vůbec se tam s tebou nebudou mazat.

A na to tvoje fňukání - livart ti dal odpověď. Je pouze tvůj osobní problém, že sis tu wiki neotevřel a nepřečetl sis to, co jsem ti tady já napsal. Jak už jsem jednou psal, nebudeme tady do zblbnutí opakovat věci, který si můžeš přečíst jinde.

A k fórúm - možná se tomu budeš dost divit, ale fóra nejsou chat, kde by se přemílaly pořád ty samý dotazy jako u blbých. Když se nějaká problematika řešila, nový tazatel dostane odkaz, kde se to řešilo. Fakt to nevysvětlujeme pořád dokola. Tohle zamykám. Zbytečný téma, tohle se dalo vyřešit na chatu.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Zamčeno

Zpět na „Android OS“