Android OSPadání aplikací (android 4.4)

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
TheSindy
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG L70

Padání aplikací (android 4.4)

Příspěvek od TheSindy » čtv 28. srp 2014 8:11:54

Ahoj,
mám asi už cca 2 měsíce LG L70 a poslední dobou pozoruji takový menší problém. Vždy, když zapnu nějakou appku, tak mi po chvíli spadne a jsem zpět na domácí obrazovce. Když se do ní chci vrátit, tak jdu normálně přes multitasking a občas mi po chvíli spadne znova. Ale nakonec se rozjede a většinou už nepadá, akorát mě to nehorázným způsobem vytáčí.
Nevíte co s tím? Uvažovala jsem o vrácení zpět do továrního nastavení, ale chci se nejdříve zeptat, jestli jste někdo neměl podobný problém.

Nebo pozoruji už delší dobu, že když chci fotit, tak mi u focení problikávají přes obrazovku čáry. Něco jako v retro stylu, až na to, že to je nějaká chyba. Dělalo mi to problikávání přes display i u hraní Subway Surfers.

Myslíte, že by mi to uznali na reklamaci? Díky všem za odpovědi. (y)

LivArt
Terminátor
Reputace: 267
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Tablet: SGTab4

Re: Padání aplikací (android 4.4)

Příspěvek od LivArt » čtv 28. srp 2014 8:13:25

Blikání obrazovky na reklamaci je. Padání aplikací ti může dělat nějakej task killer, pokud nějakej používáš.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
TheSindy
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG L70

Příspěvek od TheSindy » čtv 28. srp 2014 8:18:47

Používám Clean Master a aplikace na ramce úplně nechávám promazávat, když jdu spát, aby mi nic nežralo zbytečně moc baterku. Takže by to možná mohlo být tím.

xanthor
Kyborg
Reputace: 91
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Příspěvek od xanthor » čtv 28. srp 2014 9:38:14

Vyhodit, žádné "promazávání RAM" u Androidu nedává smysl (a je kontraproduktivní), Android není Windows (pro PC).

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » čtv 28. srp 2014 9:58:54

TheSindy:

Ty se divíš, že ti padají aplikace, když je přitom sama z RAM vyhazuješ? Kam dalas rozum? :-) Jistěže je to tím, vyhoď tu sra*ku Clean Master a už nikdy se ničím podobným nepokoušej hrabat systému v RAM. Jak vidíš, dělá to víc škody, než užitku ;-)

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

zuzwis
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4
Tablet: Toshiba

Příspěvek od zuzwis » stř 22. dub 2015 14:15:52

Zdravím
chtěla jsem se zeptat jelikož mám podobný problém jako slečna. Začalo to asi před měsícem a půl, že mi z ničeho nic začala padat aplikace Messenger, poté Facebook a vždy mi to napsalo: 'aplikace messenger bohužel přestala pracovat". Poté se stalo to že mi začalo padat čím dál více aplikací a nemohla jsem se k nim vůbec dostat, dokonce i když jsem se chtěla dostat do nastavení aplikace tak kolikrát mě to hned hodilo na hlavní stránku. Musela jsem telefon někdy za den i 3x vypnout aby se mi telefon vzpamatoval jenže to fungovalo pár hodin a pak mi to zase začalo psát že aplikace padá atd. Dokonce se mi stalo i to že místo ikonek těch aplikací co mi spadly, tak jsem měla android logo a pod tím název dané app co jsem měla v telefonu. Po nějaké době jsem se nasrala a už mě to nebavilo tak jsem telefon dala do továrního nastavení někdy asi minulý týden a vše fungovalo v pohodě až do včerejška kdy se mi ta hláška zase začala vypisovat. V telefonu využívám CM launcher a i když jsem ho odinstalovala tak mi to dělalo taky a taky mám cm security a clean master. Tak se chci zeptat co mám vymazat nebo co dělám blbě aby mi ty app už nepadaly.

Díky moc

LivArt
Terminátor
Reputace: 267
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » stř 22. dub 2015 14:18:48

Minimálně ten clean master a cm security.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » stř 22. dub 2015 14:25:05

zuzwis:

Myslím, že jsem to v příspěvku té předchozí tazatelce napsal celkem jasně :-) Vyhoď všechem balast, co začíná na CM a nikdy tam nic takového nedávej! Žádný cleanmaster, žádný CM security, žádný antivir, žádný task killer, žádný RAM booster, ani žádný battery saver. Nikdy nic z toho ani nic podobného do telefonu neinstaluj! Nic pozitivního to nepřinese, jen ti to způsobí problémy.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

POSIX
Robot
Reputace: 17
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Příspěvek od POSIX » stř 22. dub 2015 19:56:49

Zuzwis nemáš náhodou ty aplikace hozene na SD kartě?

zuzwis
Nové Androidě

Příspěvek od zuzwis » čtv 23. dub 2015 11:48:12

tak jsem všechno z telefonu smazala a ano ten clen master jsem jediný měla na sd kartě nevím jestli i ten cm launcher ale cm security jsem měla v telefonu.
Jenže dneska se mi stalo že i když jsem všechno vymazala a chtěla jsem si spustit messenger tak mi blblo zatím jen to ... JInač telefon šlape úplně v pohodě a i baterka mi teďka vydrží déle :)

zuzwis
Nové Androidě

Příspěvek od zuzwis » čtv 23. dub 2015 11:56:31

no teď se mi stala zajímavá věc ... problémy bohužel nepřestaly :( ... jde o to že jsem teďka zapla wifi a najednou mi vyskočila hláška "aplikace com.mobisystem.office bohužel přestala pracovat ... tak co to k sakru je ? Samozřejmě pak mi začal padat i messenger, fb jede v pohodě tak já už fakt nevím čím to je :(

Odpovědět

Zpět na „Android OS“