Android OSAndroid na HTC Cruise

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
west][
Stálý androiďák
Reputace: 0

Android na HTC Cruise

Příspěvek od west][ » úte 17. srp 2010 11:01:58

Ahoj,
zajimalo by me, jestli mate nekdo zkusenosti s chodem Andoida na HTC Cruise. V rychlosti jsem zjistil, ze je mozne androida neoficialne falshnout na tento telefon, ale prilis si nedovedu predstavit, jak "spolehlive" muze andoroid fungovat na zarizeni bez oficiani podpory. Mate s tim nekdo zkusenosti? Diky.

HTC Desire; RADIO: 32.49.00.32U_5.11.05.27; Obrázek LeeDrOiD v2.2f App2SD; Obrázek LauncherPro

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Android na HTC Cruise

Příspěvek od ramon.dexter » úte 17. srp 2010 11:22:34

No, dost široce se používají custom buildy Androidu "bez oficiální podpory" a fungujou někdy dokonce líp než ty oficiální. Takže co jsi otázkou myslel? Pokud někdo spíchnul nějakej custom build pro Cruise, funguje v něm to co je popsaný v popisu toho buildu.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
west][
Stálý androiďák

Příspěvek od west][ » úte 17. srp 2010 11:46:43

Ptal se me na to jeden znamy, jelikoz je nespokojeny s WM. Jak je to s custom buildy na oficialne nepodporovanych zarizenich, predevsim ve spojitosti s drivery pripadne kompatibilitou aplikaci z marketu, nemam tuseni a evidentne jsem se s touto znalosti nenarodil, proto se ptam tady. Bohuzel nemam moc cas se tim zabyvat a tak jsem doufal, ze by me tu nekdo, kdo vi kde hledat, mohl rovnou nasmerovat...
Lepsi dvojsmysl z meho puvodniho dotazu asi nevycucam :)
Diky.
HTC Desire; RADIO: 32.49.00.32U_5.11.05.27; Obrázek LeeDrOiD v2.2f App2SD; Obrázek LauncherPro

kromsa
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SGS - Gtab 7 - SE Xperia mini - HD2 - SGN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kromsa » úte 17. srp 2010 11:51:08

sam provozuju android na HTC Touch Pro a HTC Tytn II a nemuzu si stezovat . Obcas neco zahapruje, ale komunita kolem XDA je opravdu fantasticka , a dle meho nazoru funguje lip nez ta slavna oficialni podpora :)
Momentalne mam na obou telefonech android ve verzi 2.1 a vse slape jak ma . Jen ten kaiser ma hrozne moc tlacitek vsude kolem a porad si nejsem jistej ktery z nich co dela :)

Doporucuju si to nejdriv vyzkouset prez haret.exe , normalne se na sdkarte utvori adresar do nej se vse nahraje a pak se spusti haret z telefonu . Navodu je kupa na xda . Dalsim krokem je pak nahrat and. primo do pameti telefonu, to uz je trochu laborovani ale taky nic co by clovek s navodem nezvladnul . Za vyzkouseni minimalne prez ten haret nedas nic , mozna jen par minut na prostudovani navodu

Nasmeruj ho sem

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=725587
jednoduchy navod na zprovozneni androida spustenim z windows mobile
Naposledy upravil(a) kromsa dne úte 17. srp 2010 11:57:30, celkem upraveno 1 x.
SGS - ICS ; Gtab 7 - ICS ; HD 2 - WP7 ; SGN - ICS

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » úte 17. srp 2010 11:56:16

Nemyslel jsem to jako nějakej výpad. Spíš mě občas zaráží představy lidí, že oficiální podpora je nějaký dokonalá a lepší než komunistní. Když si představím jakou podporu má třeba takový htc (mamutí velká firma) nebo Sony-Ericsson, chce se mi smát. Zvlášť když to porovnám s takovým machrem Cyanogenem.

Autor tohoto vlákna
west][
Stálý androiďák

Příspěvek od west][ » úte 17. srp 2010 12:03:46

super, diky.
Jeste otazka.. doporucili byste custom andorida na HTC cruise uzivateli, ktery neni zorvna geek? Chci rict, klidne mu to naflashuju, ale jestli pak nebude jako uzivatel neustale narazet na nejake problemy?.. (ktere bych pak nejspis resil ja :/ )

edit:
ramon.dexter: To zrovna neni muj pripad, spis naopak mam rad casto i kamaradkou spolupraci uzivatelu(aka bug reporteru) a developeru :) . Ale zase chapu lidi, co komunity svobodnych vyvojaru nemaj moc v lasce kvuli arogantnim blbcum, co jim na jejich newbie dotaz odpovi ve stylu: "ty lamo!" a tim vznikne jejich averze, kterou zacnou v diskuzich sirit dal.
Naposledy upravil(a) west][ dne úte 17. srp 2010 12:14:08, celkem upraveno 1 x.

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » úte 17. srp 2010 12:13:02

Asi takhle. Podívej se xda, kde se tímhle zabejvají. Najdi si jestli vůbec pro daný zařízení existuje port Androida. Pak si v tématu který je tomu věnovaný najdi jak moc je to použitelný (třeba AOS port pro Tytn II je 100% použitelnej). Samotný používaní je potom bez problémů, uživatel by v podstatě ani neměl poznat že je zařízení určený pro jinej OS, teda kromě všudypřítomných tlačítek logem Windows :mrgreen:

kromsa
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SGS - Gtab 7 - SE Xperia mini - HD2 - SGN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kromsa » úte 17. srp 2010 13:13:30

west][ píše:super, diky.
Jeste otazka.. doporucili byste custom andorida na HTC cruise uzivateli, ktery neni zorvna geek? Chci rict, klidne mu to naflashuju, ale jestli pak nebude jako uzivatel neustale narazet na nejake problemy?.. (ktere bych pak nejspis resil ja :/ )
Pokud najdes dobrou romku tak by nemel byt problem , ale nez ji najdes a poradne ozkousis tak urcite na par problemu narazis . Co jsem zbezne koukal na Cruise jich zrovna moc nebylo, ale mozna jsem jen spatne koukal. Rozhodne za vyzkouseni prez ten haret nic neda, je to opravdu jen jako spustit program pod WM :)
SGS - ICS ; Gtab 7 - ICS ; HD 2 - WP7 ; SGN - ICS

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » úte 17. srp 2010 13:20:23

No prostě si projdi xda a rozhodni se jestli to má nebo nemá cenu, nic jinýho ti poradit nemůžu.

Autor tohoto vlákna
west][
Stálý androiďák

Příspěvek od west][ » úte 17. srp 2010 14:09:49

Nasel jsem tuto froyo rom, ktera podle ohlasu vypada svizne a funkcne (navic v RLS12 i s podporou vsech jazykovych balicku :) ).. az budu mit prilezitost testnu ji pres haret, coz bude az za 14 dni, jelikoz se zanedouho pojedu cachtat k mori a resit to budu az po navratu. Zatim diky za pomoc.

Incubus26Jc's Super FroYo 2.2 [Deodexed] [RLS12] [7/26/10] Combined All Languages

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=712310

1cungipk
Nové Androidě

Příspěvek od 1cungipk » sob 04. pro 2010 0:00:59

:help: potreboval by som pomoc mal som androida spusteneho na svojom tytn II cez wm a videlo sa mi to lepsie ako wm takze som to chcel nainstalovat aj do pameti telefonu takze som siel podla navodu flashol rom updejtol radio a trz ked mam dat len subory na sd kartu tak neviem preco mi to nejde asi tam davam zle subory alebo mi tam nieco chyba ale siel som podla navodou a daval som tam tie veci ktore boli napisane a nece to ist .... nenajde sa niekto kto by my napisal co presne mam dat na tu sdcku ? :?

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » sob 04. pro 2010 8:11:49

ten nade mnou: kdybys nám dal odkaz na návod, dělalo by se to líp. Jo a proč se ptáš na tytnII v tématu pro htc Cruise?

1cungipk
Nové Androidě

Příspěvek od 1cungipk » ned 05. pro 2010 22:47:06

pišem sem preto pretoze som fakt zufali a cital som ze uzivatel kemsa ma tytn II a bezi mu to ....... navod us som nenasiel ale ked by to fakt bolo tak potrebne ho najdem proste som mal flashnut hard spl co som cez prokram spravil takisto som tam patchol radio a ptm boli v navode napisane subory ktore mam dat na sdcku ale ked som ich tam dal tak to nešlo teraz som cital aj nieco take ze to nejde z sdčky sdhc ktoru som ja no neviem ci je to pravda proste skusal som podla navodou som ta daval hocijake subory a stale nic us som uplne zufaly ....... v prilohe je foto ked zapnem telefon
Přílohy
PC053140.JPG
PC053140.JPG (159.15 KiB) Zobrazeno 2148 x

rizzo77
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Cruise

Příspěvek od rizzo77 » sob 08. led 2011 14:51:05

west][ píše:Nasel jsem tuto froyo rom, ktera podle ohlasu vypada svizne a funkcne (navic v RLS12 i s podporou vsech jazykovych balicku :) ).. az budu mit prilezitost testnu ji pres haret, coz bude az za 14 dni, jelikoz se zanedouho pojedu cachtat k mori a resit to budu az po navratu. Zatim diky za pomoc.

Incubus26Jc's Super FroYo 2.2 [Deodexed] [RLS12] [7/26/10] Combined All Languages

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=712310
Ahoj,
mám také HTC polaris (cruise) a rád bych přes "haret.exe" vyzkoušel nějaké poslední Froyo pro tento HTC Cruise, jsem však chabý v angličtině a na xda jsem poměrně zmatený, nasměroval by mne někdo prosím přímým linkem na stažení oné správné rom s haret.exe...Stáhl jsem již nespočet souborů ale žádná nebyla s haret.exe a když jsem jej tam vložil dodatečně tak to bylo k ničemu. Děkuji předem za tipy a rady

007ToMMaS
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 007ToMMaS » sob 08. led 2011 17:47:41

1cungipk: si najdi na internete org. rom pre tvoj fon a flaschni ju a potom si najdi spolahlivý návod ako si tam dať android... a ako vidím na obrázku tak si v režíme serial tak cez to môžeš flaschnúť novú rom...

psticha
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei ascend g300
Rom: B934

Příspěvek od psticha » ned 03. čer 2012 18:08:35

Ahoj, nevíte jak postupovat v případě změny ROM HTC Cruise z WM na Android? postup pro jinou ROM WM jsem našel, ale jak je to s přechodem na Android.Dík za rady .

Odpovědět

Zpět na „Android OS“