Android OSSynchronizace Aplikací v Google

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
marus
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 DUOS
Rom: A 7.0

Synchronizace Aplikací v Google

Příspěvek od marus » stř 12. srp 2015 13:49:50

Mám takový dotaz.

Včera jsem přerával ROM na jeden telefon a při přihlášení k účtu google to nabídlo stažení všech aplikací, které tam byly předtím.

Abych pravdu řekl, dost mě to šoklo, že taková funkce existuje.

Nicméně nevím, co a kde nastavit, aby to fungovalo. Já měním telefon každou chvilku a tato funkce by mi ušetřila spoustu času.

V menu Záloha a obnova dat mám zašrtnuté zálohu na serverech google, stejně tak automatické obnovení, ale to k ničemu není - po factory reset nebo v novém zařízení mi to nice nenabídne.

POSIX
Robot
Reputace: 17
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: Synchronizace Aplikací v Google

Příspěvek od POSIX » stř 12. srp 2015 16:02:52

Pokud průběžně mažeš aplikace z Google play -> moje aplikace -> vše, tak dlouhým podrzenim a následným označením všech app to můžeš dělat tak.

Autor tohoto vlákna
marus
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 DUOS
Rom: A 7.0

Příspěvek od marus » stř 12. srp 2015 16:16:24

Jo, na to jsem taky přišel.

Je to rozhodně lepší než než nic. Není to sice to co jsem chtěl (je to opačný postup), ale i tak to ušetří nějaký ten čas.

Androidě
Robot
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F

Příspěvek od Androidě » ned 14. srp 2016 17:36:15

Dovolím si oživit toto rok staré téma.
Se zálohováním do Google ictu a obnovením jsem na sestkovem androidu maximálně spokojen, obnoví se po HR naprosto vše, aplikace,data nastavení systému,rozlozeni ikon či jejich umístění ve složkách.
Po koupi moto x jsem po unlocku bl, nahození TWRP zkoušel více Custom ROM, až nalezl tu pravou která mi vyhovuje.
Bohužel se těch záloh nasttadalo několik asi pět a rád bych ty staré nějakým způsobem z Google accountu nebo play, odstranil ale nepřišel jsem na to jak a jestli vůbec to jde.
V nápovědě na https://support.google.com/nexus/answer/2819582?hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false; jsem nic nenašel, jde ti vůbec?
Vím ze když jsem krátce používal lumii s WP zálohy byly na OneDrive a nechaly se mazat, na Google disku jsem je nenašel, prolezal jsem nastavení obchodu i Google účet ale nic nenašel.
PRIM
Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

SEC
Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M

Odpovědět

Zpět na „Android OS“