Android OSNejde se přihlásit ke google účtu

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
1honzyk
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 27. zář 2015 12:52:14
Typ mobilu / ROM: Sony XPERIA GO

Nejde se přihlásit ke google účtu

Příspěvek od 1honzyk »

Ahoj, prosím o radu, na Xperii Go mi v servisu nahráli nový software, telefon se od té doby nemůže přihlásit ke google účtu, pořád mi hlásí že uživatelské jméno ani heslo si neodpvídají. Nepomohla ani změna hesla na gmailu přes PC. Stejnou chybu telefon hlásí jak při pokusu o přihlášení přes google play, gmail i při pokusu o přidání google účtu přes nastavení telefonu. Přes prohlížeč internetu se do gmailu normálně dostanu. Servis tvrdí že se s tím ještě nesetkal a neví co s tím.
Díky za rady.
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Nejde se přihlásit ke google účtu

Příspěvek od bandit707 »

Ak vies spravne meno aj heslo
Moze je problem s nesprávnymi znakmi... Zamena y/z a diakritiky podľa typov klavesnice, a v meno cele / necele

Teda aj s aj bez @gmail.com
Toto by som ako prve a potom este raz pre istotu reset do výrobných nastavení
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
1honzyk
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 27. zář 2015 12:52:14
Typ mobilu / ROM: Sony XPERIA GO

Re: Nejde se přihlásit ke google účtu

Příspěvek od 1honzyk »

Jméno i heslo je správné zkoušel jsem ho několikrát, zkoušel jsem i jiný google účet, taktéž se příhlášení nezdařilo, po resetu telefonu opět bez úspěchu.
Odpovědět

Zpět na „Android OS“