Android OSWindows 10 Android hotspot: "Bez internetu, zabezpečeno"

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
postcd
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 Neo (GT-I9301I), Android 4.4.2

Windows 10 Android hotspot: "Bez internetu, zabezpečeno"

Příspěvek od postcd » stř 01. čer 2016 9:56:40

Dobrý den, pokouším se sdílet internet mého Android 2.3.6 mobilu s počítačem s WIndows 10.
Na Windows XP funguje jak sdílení netu přes USB tak přes wifi hotspot (používám USB wifi adaptér s RaLink Utility).

ALE na Windows 10 mi nefunguje ani připojení Android úložiště (nerozpozná se, žádná ikonka v androidu, žádná ikonka v PC). Nainstaloval jsem pár programů co by měly být Samsung ovladači a Kies ale beze změny.

Na tom Windows 10 nefunguje ani sdílení internetu mého Android mobilu přes WIFI hotspot, který aktivuji v mobilu.
WIndows 10 se připojí k WIFI mobilu, ale říká:

"Bez internetu, zabezpečeno"

Režim letadlo jsem již zkoušel zapnout vypnout, nic. Diagnostika také nic, i jsem zkoušel v připojení ve vlastnostech nastavit ručně IP adresu (maska sítě, brána..), ale v tom se nevyznám.

Prosím poraďte jak udělat aby windows 10 přijímal internet z toho androidu? Zdá se, že problém není v telefonu ale ve WIndows, jelikož na XP (i Vista) vše jde.

děkuji

Autor tohoto vlákna
postcd
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 Neo (GT-I9301I), Android 4.4.2

Re: Windows 10 Android hotspot: "Bez internetu, zabezpečeno"

Příspěvek od postcd » pát 10. čer 2016 10:54:09

Probém byl asi v nastavení wifi adaptéru. V nastavení sítě jsem dal diagnostiku ("Odstranit potíže") a zvolil wifi adaptér a pak to našlo a opravilo problém: Pro adaptér Wi-Fi není povolen protokol DHCP
a již to funguje.

Stále nefunguje tethering přes USB kabel a ani se nenajde v mobilu ani v pc připojení usb kabelem/úložiště.

PC Adaptér WiFi: Intel Dual band Wireless AC 3160
PC OS: Windows 10 home 64bit, aktuální podle windows update
Mobil OS: Android 2.3.6
Mobil typ: Samsung Galaxy GT-S5830i

Odpovědět

Zpět na „Android OS“