Android OSlenovo K30-w zaseknutí na úvodní obrazovce

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
katanac95
Nové Androidě
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: lenovo k30-w

lenovo K30-w zaseknutí na úvodní obrazovce

Příspěvek od katanac95 » úte 21. čer 2016 10:09:42

Dobrý den dostal sem nedávno telefon stim že je zavirovanej že ho nechtěj řikali že když sou na internetu tak se začne všechno samo od sebe stahovat a že strašně blbne. Já sem si ho vyzkoušel tak mi tam běhala nějaká japonská aplikace a pořád naskakovaly reklamy bylo tam předinstalevanejch hodně kravin k ničemu (i po formátování) a vždy když sem byl na google play nebo byl připojenej k internetu tak se zaseknul a restartoval a já chtěl nainstalovat custom rom jestli to pomůže dělal sem to podle několika youtube videí. Nainstaloval sem twrp a rootnul a chtěl sem nainstalovat android verzy lollipop a při instalaci to ukázalo error po několika minutách a telefon teďkon zapnu a je tam jenom logo v tom menu když držim volume nahoru+dolu + power tak nic nejde ani po vyčistění cache po factory reset ani nainstalovat jinej system nejde když dám instalovat přes sd kartu

děkuju za odpovědi :)

mrnus
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Kontaktovat uživatele:

Re: lenovo K30-w zaseknutí na úvodní obrazovce

Příspěvek od mrnus » stř 22. čer 2016 12:52:31

Jediná cesta je instalovat stock rom, a jestli ti to nejde tak něco děláš špatně nebo jsi ho už zabil první špatnou instalací.
Návodů je na google více než dost a jestli ti to nejde tak musíš navštívit nejaký servis kde to to dají dokupy.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“