Android OSDowngrade Androidu na Huawei G7

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
uzivatel84959

Downgrade Androidu na Huawei G7

Příspěvek od uzivatel84959 » stř 11. led 2017 22:59:26

Ahoj všem! 8-)

Udělala jsem jednu docela velkou chybu, a to že jsem aktualizovala na svým telefonu Android. Problém je v tom, že ta aktualizace byla tak trochu oficiálně -neoficiální. Ta aktualizace byla od Huawei, ale mám telefon od operátora a na můj telefon nebyla. No stejně mi to nedalo a riskla jsem to. Neměla jsem to dělat, ale teď už je pozdě. Každý občas dělá chyby :)

Původní verze OS jsem měla 4.4 KitKat a teď tam mám 5.1 Lollipop. Telefon celým názvem je Huawei Ascend G7-L01 a já prostě fakt potřebuju vrátit původní verzi Androidu. Teď mi neuvěřitelně blbne. Nejhorší ale je, že i když jsem na internetu hledala asi týden v kuse (bez srandy), tak buď nic nemůžu najít, nechápu to, nebo se mi to nepovede. A právě protože jsem už na konci svých sil, tak píšu Vám všem a prosím o radu a pomoc.

Pokud bude někdo vědět, kde mám stáhnout původní OS mýho telefonu a jak ho tam zase dát, tak budu fakt hodně vděčná!

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 289
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Re: Downgrade Androidu na Huawei G7

Příspěvek od Jumbo78 » čtv 12. led 2017 5:54:29

Prosím tě, jak oficiálně neoficiální? Pokud ti ji nabídl sám telefon, tak je to v pořádku. Kdyby nebyla na tvůj telefon, tak z něj máš cihlu...

Udělej tovární nastavení a vše bude na 99% OK. (Hlavně si vše zálohuj...)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Odpovědět

Zpět na „Android OS“