Android OSOtevření Google Play ukáže Dostupné sítě

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
EvaZ
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei

Otevření Google Play ukáže Dostupné sítě

Příspěvek od EvaZ » stř 08. bře 2017 9:23:03

Zdravím,

mám teď menší problém. Hrála jsem si s nastavením 3G a 4G sítě (ve snaze zjistit, zda to pozitivně ovlivní GPS). Když jsem nastavila 3G, tak mi to první den fungovalo. Když jsem však data druhý den zapnula, vůbec se nepřipojil. Musela jsem do nastavení a vyhledat si operátora. Když se seznam načetl, vybrala jsem si ho (O2 3G, kdyby to někoho zajímalo). Ani tak se však nepřipojil (před tím se mi to s tímhle způsobem nějak podařilo). Tak jsem zapnula 4G a najednou jsem se připojila. Fajn, to by bylo pěkné, jenže se mi začala dít divná věc (aspoň jsem si jí všimla).

Když jsme pak klikla na Google Play tak se mi otevřelo okno Dostupné sítě a tam běhalo kolečko s "Automatická registrace...". Nelze se toho nijak zbavit, tlačítko zpět (zrušení) nefunguje. Pomůže jen odsunutí do pozadí. Zkusila jsem GP ukončit a i Nastavení, nic z toho nepomohlo. Do obchodu se dostanu přes prohlížeč v pohodě nebo když ho otevřu v seznamu všech aplikací. Ikonu GP jsem pak na hlavní obrazovce zrušila a zkopírovala jsem ji ze seznamu. Dostupné sítě se přestalo objevovat, jenže když z obchodu odejdu tlačítkem Zpět tak se Dostupné sítě znovu ukáže. Zkoušela jsem znovu končit aplikaci Nastavení, ale současný stav přetrvává. Tušíte, čím by to mohlo být? Do továrního nastavení se mi zrovna moc nechce.
Telefon je Ulefone Power s Androidem 6.0 a hlásí, že je aktuální.

Děkuji :-)

policak
Droid
Reputace: 79
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7
Mobil 2 / ROM: Huawei Mate 10 Pro
Tablet: Cube i7 Remix

Re: Otevření Google Play ukáže Dostupné sítě

Příspěvek od policak » stř 08. bře 2017 9:29:35

Tovární nastavení. Cokoliv jiného je ztráta času
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Autor tohoto vlákna
EvaZ
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei

Re: Otevření Google Play ukáže Dostupné sítě

Příspěvek od EvaZ » stř 08. bře 2017 9:37:47

Dobře, děkuji :-)

EDIT by jumbo78: smazaná zbytečná citace.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“