Android OSMarket-zásek při instalování cca15ti app naraz

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
graviton
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG GT540 -A1.6

Market-zásek při instalování cca15ti app naraz

Příspěvek od graviton » čtv 14. říj 2010 19:22:08

Takže jsem si řekl že si stáhnu aktualizace když už sem v té hospodě kde maj wifi.
Dám stáhnout jednu druhou.. a protože to fara rychle tak dám "stáhnout všechny aktualizace"
a ojhle.. stahovat se stahuji.. ale pak se mi to nejspíš odpojilo.. taxem zrušil stahovani těch u kterych bylo "zahajuji stahování", ale ty co se už stáhly se prostě zasekly.
U asi 15ti aplikací mi svítí "probíhá instalace" ale u žádné neprobíhá..
zkusil jsem odinstalovat přes "android system info" jednu z těch aplikací která byla "zaseklá" což šlo ale pořád je u ní "probíhá instalace"
taxem pak asi trošku blbcoizně ze zoufalosti zkusil smazat cache u systemove aplikace myslim ze se menovala "google apps" nebo "stažené aplikace"
ale to jenom zpusobilo že se nezobrazují jako nainstalované, ale když si je na marketu vyhledám tak se u nich píše pořád, probíhá instalace..

A proto se ptám
existuje nějaký způsob jak přerušit instalaci když probíhá? nechci dělat restart a stahovat šecky app znova.. (znam app brain ale nemam na to čas)

Děkuji za případné odpovědi.. :yes:

LG GT540 -A1.6+2GBmicroSD
Asus U30JC
Casio fx-82MS

mancusco
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Ascend P7

Re: Market-zásek při instalování cca15ti app naraz

Příspěvek od mancusco » čtv 14. říj 2010 20:06:34

no vidíš, kdyby jsi tolik nespěchal, tak jsi to už měl a zabralo by to méně času než napsání toho sáhodlouhého příspěvku, zvláště, když, jak říkáš, nemáš čas :DD
Ascend P 7

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » čtv 14. říj 2010 20:16:07

Asi nikdy nepochopím lidi, kteří zoufale žádají o pomoc, ta se v jisté podobě i nabízí, ale oni to utnou ještě než se jim to nabídne.
Chtěji oni pak opravdu poradit?
graviton píše:... (znam app brain ale nemam na to čas)...
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

ghotic.ghotic
Robot
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ThL W100
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ghotic.ghotic » čtv 14. říj 2010 20:41:31

Mně se toto také stalo, dal jsem odinstalovat aktualizace Market a vynutil ukončení. Market znovu spustil a jelo to ;)

   @telefon    
"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

Prosím a děkuji opravdu nejsou sprostá slova!

Haluska
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: UMI Super - CM13
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Ressurection Remix
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 10.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haluska » čtv 14. říj 2010 21:32:34

Uz jen ten predmet me pobavil :D Zkus instalovat 15 app na pc a uvidis, ze i ten si s tim poradi jen tak tak :)

@telefon    

Autor tohoto vlákna
graviton
Nové Androidě

Příspěvek od graviton » čtv 14. říj 2010 22:33:47

pardon že jsem se ve svém rádo zkracujicim nevyjádřil celistvě--
nemám čas ve smyslu nemám přístup na internet s neomezeným datovým limitem, a stahovat všechny aplikace ktere potrebuju rychlostí edge sítě ještě když vezmu v potaz 100MB limit, no nevim nevim.. samozřejmě že až se dostanu někam kde budu mít čas a internet tak to nějak zchrastím sám, ale protože jsem věřil v jinou schůdnější a rychlejší cestu tak jsem sem napsal.. Už aspoň trochu chápete?
Reinstalovat 50aplikací kvuli "nedodělávce" androidu který neumí instalace hodit do fronty a pokouší se je nainstalovat naráz takže mu to nejde vůbec, je podle mě overkill, který jsem doufal že jde obejít nějakým tím "vymazáním cache" nějakého souboru či sytemove app, jenom donutit androida aby zahodil stáhle aktualizace a nepokoušel se je instalovat..
nikdy jsem to nezkoušel ale zda se mi že kdybych na windowsech nebo ubuntu instaloval nějaký program a v pulce (nebo na začátku) instalace bych vypl počítač nebo zabil instalační program tak bych se s tím dokázal vyrovnat. třeba by os nadhodil instalace neproběhla správně nebo by si toho os nevšiml ale program by byl nainstalovany a ja bych mohl dát reinstal..
problem je v androidu ;) ne ve me a moji (doufam dočasné) nemožnosti restartu na tovarni nastaveni a redownloadu.
Děkuji pěkně :)
..radu hned vyzkouším..
ps: chapu ze ani os nezvladne 15 instalací zarás, jenom mě zarazilo že android tomu (instalaci více app zaráz) narozdíl od os nedokáže zabránit :)..
Asus U30JC
Casio fx-82MS

mancusco
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Ascend P7

Příspěvek od mancusco » pát 15. říj 2010 7:14:26

nějak tomu co chaoticky popisuješ nerozumím, zřejmě řešíš nějaké pitomosti. Když nedám u aplikace aktualizovat automaticky a pak u nabídky aktualizací nedám aktualizovat vše, tak je prostě aktualizuji jednu po druhé. Co je na tom tak těžkého? A odvolávat se na nedodělávku Androidu, když jsi tak chytrý, proč tu řešíš tedy takové hámotiny
Ascend P 7

Autor tohoto vlákna
graviton
Nové Androidě

Příspěvek od graviton » úte 19. říj 2010 9:37:37

Nejsem nijak chytry,jinak bych nemel tenhle problem ;)
Proste a jednoduse, android neni blbuvzdorny nebo user friendly nebo jakoliv to rict :)
Asus U30JC
Casio fx-82MS

glamb
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung i9000 Galaxy S

Příspěvek od glamb » úte 19. říj 2010 10:51:31

Tohle není zase tak neobvyklá chyba a rozhodně bych ji nesváděl na "chytrost" uživatele. Mě se to občas stane ikdyž instaluji třeba i jen 2 aplikace zároveň nebo stačí, aby při přenosu dat vypadla wifi či telefon z nějakého důvodu zamrzl.

Nejčastěji popisované řešení je otevřít Nastavení -> správa apliklací -> Market -> Vyprázdnit vyrovnávací pamět + Clear data (předpokládám že to je asi "Odinstalovat aktualizace")

Autor tohoto vlákna
graviton
Nové Androidě

Příspěvek od graviton » čtv 21. říj 2010 21:57:23

děkuji za pomoc.. odpověď přišla včas.. ale ja jsem ji přečetl pozdě.. už sem resetoval a načetl aplikačky znovu.. ale nějak sem zapomněl zálohovat poznámky.. doufam že si pamatuju správně že v nich nebylo nic podstatného.. už si instaluju Evernote :-)..
a musím znovu načíst kešky..
nevíte o dobré aplikaci která by dokázala bez rootu zálohovat nastavení a cache aplikací (popřipadě offline kešky z c:geo) do počítače a pak je umožnilo po hard-restartu nahrát z5??
Děkuji :)
Asus U30JC
Casio fx-82MS

Autor tohoto vlákna
graviton
Nové Androidě

Příspěvek od graviton » úte 16. lis 2010 18:44:08

Ano existuje.. v ASTRO si můžete zálohovat cache aplikací a pak je znovu obnovit.. škoda jenom že mi to nikdo neporadil..stálo mě to nic míň než všechny cache aplikací :) děkuji
Asus U30JC
Casio fx-82MS

Odpovědět

Zpět na „Android OS“