Android OSPřijetí hovoru SW tlačítkem - aplikace

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Bassgooch
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Ericson Xperia X8 Android 1.6

Přijetí hovoru SW tlačítkem - aplikace

Příspěvek od Bassgooch » ned 17. říj 2010 14:14:19

Ahoj,

pořídil jsem mamině Sony Ericson Xperia X8 s Androidem 1.6 Všechno v cajku, ale má probém s přijetím hovoru pomocí posuvníku. Chtěl bych se tedy zeptat zda-li někdo neznáte nějaký Contact manager nebo "Button to answer" "Touch to answer"(odpovědět - přijmout). Prolejzám Android market celej den a hledám, zkouším, ale bohužel se mi nepovedlo najít nic rozumnýho. Nebo něco co by dokázalo na příjem hovoru namapovat jakýkoliv HW tlačítko...Našel jsem například Tedd´s Droid Tools, ale to nemaká tak jak by mělo.
Za rady přejem děkuju a doufám, že se neopakuji s dotazem, ale vážně jsem tady o téhle problematice nic nenašel.

Díky

Edit: Omlouvám se za vložení příspěvku do špatné kategorie...zbrklost

kubano
Stálý androiďák

Re: Přijetí hovoru SW tlačítkem - aplikace

Příspěvek od kubano » ned 17. říj 2010 14:53:13

Skus toto... Full Screen Caller ID v2.9.93.....pri pri prijati hovoru sa tam zjavy zelene tlacitko na prijatie a cervene na ukoncenie alebo odmietnutie hovoru

Autor tohoto vlákna
Bassgooch
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Ericson Xperia X8 Android 1.6

Re: Přijetí hovoru SW tlačítkem - aplikace

Příspěvek od Bassgooch » ned 17. říj 2010 15:01:29

jj díky, to jsem taky zkoušel, ale není tam poznat jestli si hovor zvedl nebo ne...nijak se to nemění a celkově mi to přijde hodně nevyladěný. Rád za pořádnou funkčí aplikaci, která bude splňovat to co chci i zaplatím. Jinak červený a zelený tlačítko by bylo uplně ideální...

Odpovědět

Zpět na „Android OS“