Android OSNastavení priority Bluetooth

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
LarveeCzech
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 03. říj 2018 5:50:55
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70A

Nastavení priority Bluetooth

Příspěvek od LarveeCzech »

Mám 2 zařízení (auto a smartwatch), která dělají přes bluetooth téměř totéž - informují o příchozích hovorech a spojují hovory. Jde nějak nastavit, aby když vlezu do auta a spojí se mi auto a telefon, tak se hodinky "deaktivovali"? Nebo, aby v tu chvíli bylo prioritou auto a hovory probíhaly přes bluetooth v autě. Za současného stavu sice auto hlásí příchozí hovor, nicméně při jeho zvednutí (tlačítkem na volantu) se hovor propojuje přes hodinky.

A druhá věc, jak nastavit, abych při každém hovoru nemusel volit, jestli bude hovor probíhat přes sluchátko telefonu nebo přes hodinky. Jinak řečeno - pokud zvednu hovor na telefonu, tak ať funguje jen telefon, pokud ho zvednu na hodinkách (autě), tak ať jde hovor přes hodinky / auto.

Díky
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Nastavení priority Bluetooth

Příspěvek od Jumbo78 »

Nenapsal jsi, jaké máš hodinky a jaký máš telefon.
Já mám Huawei Watch a když zvednu hovor na BT v autě, probíhá přes handsfree, když na telefonu (při připojeném autě) tak hovor probíhá na telefonu a když příjmu na hodinkách, probíhá na hodinkách.

Pokud s tím máš problém, mohl by pomoci Tasker a vhodně zvolené podmínky.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
LarveeCzech
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 03. říj 2018 5:50:55
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70A

Re: Nastavení priority Bluetooth

Příspěvek od LarveeCzech »

Lenovo P70A
Forewer SW 500

Dokud bylo jen auto, tak to bylo v pohodě, protože jsem to pokaždé zvedal "přes auto". Jenže teď se výběr rozšířil a bohužel prioritně funguje opačně, než by mi vyhovovalo. A Tasker je něco jako Bluetooth manažer?
Rosu
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 09. lis 2021 13:33:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 10 5G

Re: Nastavení priority Bluetooth

Příspěvek od Rosu »

Dobrý den. Mám naprosto stejný problém. Telefon Xiaomi Redmi Note 10 5G, hodinky Huawei Watch GT 2 PRO a v autě originál handsfree Škoda. Děkuji za rady.
pedro-el-negro
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. led 2022 20:32:10
Typ mobilu / ROM: Mi9

Re: Nastavení priority Bluetooth

Příspěvek od pedro-el-negro »

Dela to nejnovejsi aktualizace aplikace zdravi, ktera je na app galeri od huawei...odinstaluj tuto verzi a nainstaluj z google play...ztratis nejake moznosti, ale pobezi jak ma ... Ja jsem ten problem taky resil, a nevyresil...ruzne nastaveni atd ..proste ta aktualizace dela bordel v pripojeni...bud je to schvalne, ze jim google zavatol nebo nevim
Odpovědět

Zpět na „Android OS“